NewsyKrzysztof Rutkowski podjął decyzję ws. zębów. Tak chce się upiększyć

Krzysztof Rutkowski podjął decyzję ws. zębów. Tak chce się upiększyć

Krzysztof Rutkowski z brylantami na zębach? (Instagram)
Krzysztof Rutkowski z brylantami na zębach? (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

10.07.2024 08:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski ma w głowie tysiące koncepcji na to, w jaki sposób wyeksponować pokaźny majątek. Nadając z wakacji w Grecji, podzielił się z fanami osobliwym pomysłem. Chce założyć brylanty na zęby.

Miłość do luksusu musi mieć we krwi. Krzysztof Rutkowski jak żadna inna znana persona w Polsce uwielbia chwalić się swoim niewyobrażalnie dużym majątkiem. Milioner wydaje góry pieniędzy nie tylko na swoją rodzinę, ale także na to, aby godnie zaszpanować. Dowodem tego są m.in. luksusowe wakacje w Grecji, na których właśnie przebywa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski marudzi na globalne ocieplenie

Wraz ze swoją żoną Mają i synem Krzysztofem Juniorem Rutkowski udał się na południe Europy, gdzie w najlepsze byczy się w ekskluzywnym kurorcie. Niestety, wysoka temperatura zdaje się dawać rodzince we znaki. W swoim najnowszym poście na Instagramie detektyw bez licencji dał upust emocjom i ponarzekał sobie na - jego zdaniem - zbyt wysoką pogodę.

A my pozdrawiamy z Aten, gorących Aten. Temperatura nieziemska. Muszę wam powiedzieć, że to globalne ocieplenie dotyka właśnie państwa południowe. Po prostu czysty obłęd - rzucił.

Rutkowski z brylantami na zębach? Podjął decyzję

To jednak nie wszystko. Rutkowski postanowił podzielić się z fanami najnowszym pomysłem na wyeksponowanie swojego wysokiego statusu. Okazuje się, że podpatrzył pomysł od swojej małżonki i zamierza założyć sobie na zęby... prawdziwe brylanty. Jest już umówiony na wizytę, a w planach ma całe uzębienie.

Muszę wam powiedzieć, moja żona, bardzo szczęśliwa i zadowolona, z brylantami w zębach... Pozazdrościłem jej, jadę do doktora i już niebawem zobaczycie mnie w pełnym uzębieniu z brylantów - przekazał.

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy go w takim wydaniu.

Krzysztof Rutkowski lubi zaszpanować, niezależnie od sytuacji (fot. AKPA)
Krzysztof Rutkowski lubi zaszpanować, niezależnie od sytuacji (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także