NewsyTo koniec! Krzysztof Krawczyk przekazał smutne wieści. "Żegnajcie". Fani będą załamani

To koniec! Krzysztof Krawczyk przekazał smutne wieści. "Żegnajcie". Fani będą załamani

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Zuza Maciejewska

17.10.2020 11:20, aktual.: 17.10.2020 11:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Krawczyk w zeszłym roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Udał się na rehabilitację i liczył, że szybko wróci do zdrowia i na scenę. Właśnie dlatego pozwolił organizatorom koncertu w Pruszkowie sprzedawać bilety na to wydarzenie. Wygląda na to, że się ono nie odbędzie.

Krzysztof Krawczyk kończy z koncertami. Dlaczego?

Jak informuje Super Express, Krzysztof Krawczyk kończy z koncertami. Te informacje potwierdza żona artysty, Ewa. W rozmowie z tabloidem mówi, że artysta nie wraca na scenę, za bardzo boi się koronawirusa. Muzycy, którzy na co dzień z nim współpracowali, znaleźli już inne zajęcia:

Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inna pracę, chórek i kierowcy też, a manager Krzysztofa, Andrzej Kosmala przygotował wydanie nowej płyty „Horyzont”. Właśnie trafiła do sprzedaży — mówi Ewa Krawczyk.

Na ten temat zabrał głos sam zainteresowany. W rozmowie z tabloidem powiedział, że chociaż nie traci wiary, jest gotowy na najgorsze:

Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: „Panu już dziękujemy”! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół.

Warto wspomnieć, że Krzysztof Krawczyk muzyczną karierę rozpoczął z zespołem Trubadurzy. Od 1973 roku występuje solowo. Muzyk koncertował na całym świecie, zdobywając wiele nagród i wyróżnień.

Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk - Opole 2018
Krzysztof Krawczyk - Opole 2018
Krzysztof Krawczyk wielki powrót
Krzysztof Krawczyk wielki powrót
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także