NewsyKrzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Na świecie wydarzy się coś znacznie gorszego niż pandemia

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Na świecie wydarzy się coś znacznie gorszego niż pandemia

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krystyna Miśkiewicz
27.01.2021 12:20, aktualizacja: 27.01.2021 16:23

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Najsłynniejszy Polski jasnowidz wiele razy jako pierwszy w kraju poinformował, o wydarzeniach, które dopiero będą miały miejsce. Mężczyzna współpracuje też z policją, podczas wykrywania zbrodni i poszukiwania osób zaginionych. Funkcjonariusze potwierdzają, że jego wizje w kilku przypadkach okazały się bardzo ważne dla prowadzonej sprawy. Już od dawna prowadzi on także swój kanał na platformie YouTube, gdzie umieszcza filmy, w których opowiada o swoich najnowszych wizjach i przeczuciach.

W czasie pandemii stał się wyjątkowo aktywny. W ostatnich nagraniach swoją uwagę skupia na koronawirusie i na tym, co w związku z tym wydarzy się nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Na początku grudnia poruszył temat szczepionek. Mówił o wielkim chaosie związanym z całą procedurą. Teraz ma kolejne wizje dotyczące tego co niedługo wydarzy się w szpitalach.

Krzysztof Jackowski miał kolejną mroczną wizję

Jackowski zamieścił na swoim kanale najnowszą wizję. Wszystko znowu rozgrywa się wokół pandemii koronawirusa. Jasnowidz nie ma najlepszych wiadomości dla Polaków. Według niego pandemia nie ma zamiaru odpuścić. Pomimo tego, że w ostatnim czasie liczba chorych zaczęła spadać, pojawi się kolejna fala zachorowań i kolejne restrykcje.

Chwilę uspokoiło się, wydawać by się mogło, że i zaraza odpuściła. Jest to chwilowy oddech. Mam przeczucie, ze za moment, w ciągu najbliższych dni rząd będzie wprowadzał dziwne przepisy społeczne związane z zarazą. Nie potrafię tego wyjaśnić, tak czuję - mówi Jackowski na nagraniu.

Jasnowidz nie ma też dobrych wieści związanych ze szczepionkami. Ponownie ma wizję wielkiego chaosu. Przeczuwa, że służba zdrowia zacznie się buntować:

Nic na to nie zapowiada, ale mam wrażenie, że stworzy się dziwny chaos w szpitalach. Przez ten chaos w szpitalach dojdzie nawet do jakiegoś rodzaju sprzeciwu lekarzy, lub części lekarzy.

Jednak to, co powiedział później, budzi jeszcze większą grozę. Według niego na świecie ma się wydarzyć coś bardzo niepokojącego. W ostatniej wizji pojawiły się rakiety i ogień. Będzie to wydarzenie, które skupi na sobie oczy całego globu.

Powiem coś więcej. Mam takie odczucie, już o tym mówiłem wcześniej, że na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją. Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się na świecie wydarzyć, może się wydarzyć szybko, teraz, lub zostanie to odłożone w czasie, ale nie na długo. Miesiąc, dwa, może trzy. Jak gdyby dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień. I ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat - mówił Jackowski.

Wszyscy patrzyli z nadzieję, na rok 2021, jednak Jackowski studzi ten entuzjazm. Według niego czekają nas ciężkie czasy.

Ludzie mimo wszystko zaczynają się w jakiś sposób buntować. Mam odczucie, że to, że ludzie zaczną się buntować, spowoduje, ze nasz rząd zacznie tworzyć przepisy, które będą szokujące. 2021 będzie o wiele gorszy od roku 2020. Społecznie jesteśmy bardzo mocno już w jakiś sposób skrzywieni. Absolutnie mało kto z nas ma jakiekolwiek przekonanie, ze to się w najbliższych miesiącach zmieni. Nic na to nie wskazuje. To się jeszcze pogorszy. Może jestem i szalony, ale na ten rok ja widzę całe tłumy ludzi w Europie przechodzące z jednego miejsca w inne miejsca.

Miejmy nadzieję, że tym razem jego przepowiednie się nie sprawdzą. Czekamy na znacznie lepsze wieści.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski - ślub z Katarzyną
Krzysztof Jackowski - ślub z Katarzyną
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski z żoną i przyjaciółmi
Krzysztof Jackowski z żoną i przyjaciółmi
Krzysztof Jackowski w Dzień Dobry TVN
Krzysztof Jackowski w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także