NewsyKrzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą kolejnej fali pandemii: "Kompromitacja, która rozleje się na cały świat". To wszystko wydarzy się już za chwilę. Przerażające

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą kolejnej fali pandemii: "Kompromitacja, która rozleje się na cały świat". To wszystko wydarzy się już za chwilę. Przerażające

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krystyna Miśkiewicz

06.07.2021 15:40, aktual.: 06.07.2021 18:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Najsłynniejszy polski jasnowidz już wiele razy jako pierwszy w kraju poinformował o zdarzeniach, które dopiero miały mieć miejsce. Często współpracuje z policją. Specjalizuje się w wykrywaniu zbrodni i poszukiwaniu osób zaginionych. Funkcjonariusze potwierdzają, że jego pomoc w kilku przypadkach okazała się bardzo ważna dla prowadzonej sprawy. Już od dawna jest także aktywny w social mediach. Na szklanym ekranie pojawia się coraz rzadziej, ale w sieci nadal ma wierne grono fanów, którzy z zapartym tchem czekają na kolejne przepowiednie.

W czasie pandemii stał się wyjątkowo aktywny. W ostatnich nagraniach swoją uwagę skupia na koronawirusie i na tym, co w związku z tym wydarzy się nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Na początku grudnia poruszył temat szczepionek.

Krzysztof Jackowski miał bardzo mroczną wizję

Jasnowidz pochodzący z Człuchowa od jakiegoś czasu prowadzi własny kanał na YouTube, gdzie zamieszcza najnowsze wizje. Nagrywa filmy, podczas których ujawnia to, o czym aktualnie chciałby poinformować Polaków. Jego przeczucia dotyczą najbliższej przyszłości naszego kraju, a także Polski w kontekście świata. Rzadko jego przewidywania dotyczą pozytywnych wydarzeń. W przeważającej większości są to bardzo mroczne wizje. Tak też było w ostatnim nagraniu, które udostępnił na swoim kanale. Przewidział, że już w sierpniu kraj zmierzy się z kolejną falą pandemii.

Zacznie się w sierpniu.Bardzo dziwnie mi się to kojarzy. Tak gdyby najpierw coś się zacznie dziać regionalnie. (…) Zacznie się w jednym regionie, może dwóch (…) i tam od razu będą konkretne restrykcje, nie obostrzenia - mówi na nagraniu.

Tym razem jednak kraj będzie musiał zmierzyć się z czymś znacznie gorszym. Czwarta fala choroby według Jackowskiego będzie niezwykle agresywna, a obywatele poczują się bezsilni.

To, co było dotychczas, to było takie płynne, takie aż nudne. To, co będzie, to będzie potęgujące, niepokojące, radykalne. W całej tej sytuacji, która trwa od półtora roku roku, wchodzimy w etap poważniejszy. Nie będziemy czuli się komfortowo. Poczujemy bezsilność - stwierdził jasnowidz.

Wizja Człuchowianina nie napawa optymizmem. Miejmy nadzieję, że tym razem jego słowa nie będą miały pokrycia z rzeczywistością.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski - ślub z Katarzyną
Krzysztof Jackowski - ślub z Katarzyną
Krzysztof Jackowski podzielił się wizją
Krzysztof Jackowski podzielił się wizją
Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku
Krzysztof Jackowski opowiedział o majątku
Krzysztof Jackowski w Dzień Dobry TVN
Krzysztof Jackowski w Dzień Dobry TVN
Krzysztof Jackowski o majątku
Krzysztof Jackowski o majątku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także