NewsyKrzysztof Jackowski miał wizję o koronawirusie w Polsce. Dokładnie opisał, do kiedy potrwa kwarantanna

Krzysztof Jackowski miał wizję o koronawirusie w Polsce. Dokładnie opisał, do kiedy potrwa kwarantanna

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Marta Borkowska
30.03.2020 05:00, aktualizacja: 30.03.2020 11:55

Krzysztof Jackowski, to jeden z popularniejszych polskich jasnowidzów, który nie tylko zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych, ale także co jakiś czas udziela się w mediach i przewiduje przyszłość. Jak się okazuje, jego wizje często bywają trafione – przepowiedział trzęsienie ziemi w Japonii, kryzys imigracyjny, a na dodatek zawalenie się hali na Śląsku.

Koronawirus w Polsce

Obecnie mamy w Polsce stan epidemiczny. Na całym świecie szerzy się pandemia koronawirusa, w związku z czym wprowadzono restrykcję w wielu krajach, również w naszym. Zamknięto szkoły, przedszkola i żłobki. Odwołano wszelkie imprezy masowe, w galerii otwarte mogą być tylko sklepy spożywcze, drogerie i apteki. Zakazano zgromadzeń, poruszać się możemy tylko w grupie maksymalnie dwóch osób. Niestety nie wiadomo, potrwa ta sytuacja. Wszyscy z trwogą patrzą na kolejne informacje na temat osób zarażonych oraz ofiar. Na chwilę obecną mamy już 1862 zakażeń, w tym 20 osób zmarło. Jak się okazuje, polski jasnowidz po raz kolejny postanowił udzielić się w sprawie pandemii.

Co Krzysztof Jackowski przewidział na temat koronawirusa?

Według tego, co powiedział Krzysztof Jackowski w wywiadzie dla Super Expressu, Polacy nie powinni się obawiać. Jasnowidz ma same pozytywne wieści. Wszystko zmierza ku dobremu. Co ważne – według niego nic nam nie grozi. Koronawirus nie będzie miał wpływu ani na Polskę, ani na Europę:

On nam nie zagrozi. Więcej, uważam, że nie będzie miał wpływu na Polskę i na Europę.

Zdaniem Jackowskiego szczyt zachorowań jest już za nami. Obecne wydarzenia są tylko ostatnimi podrygami tego wirusa. Według niego powinien on zniknąć w połowie kwietnia – wraz z nadejściem ciepłych, wiosennych dni. Gdy przyjdą te naprawdę ciepłe, będzie już po wszystkim.

Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli będzie po wszystkim – dodał.
Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka
Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka
Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę
Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także