NewsyMąż utrzymuje Izabelę Janachowską? Ostra riposta gwiazdy na niewygodne pytanie dziennikarki

Mąż utrzymuje Izabelę Janachowską? Ostra riposta gwiazdy na niewygodne pytanie dziennikarki

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Kuba Górski

14.12.2017 20:59, aktual.: 15.12.2017 01:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Janachowska, to piękna tancerka, którą widzowie bardzo dobrze znają z programu Taniec z gwiazdami. Gwiazda 3 lat temu wyszła za mąż, za starszego o 27 lat Krzysztofa Jabłońskiego. Media nie dawały większych szans na przetrwanie tego związku, jednak czas zweryfikował wszystko i para wciąż darzy się pięknym i głębokim uczuciem.

Od momentu zawarcia związku małżeńskiego, w każdym wywiadzie dopytywano Izę o to, kiedy zostanie mamą. Doszło nawet do tego, że podczas rozmowy z agencją Newseria Lifestyle zdradziła, ze ma już serdecznie dość pytań o ciążę.

Staram się swoje życie prywatne zostawiać jak najbardziej dla siebie, tak naprawdę media rozdmuchały mój ślub, ja nigdzie go nie sprzedałam, nie zrobiłam żadnych okładek, sesji - powiedziała.

Jednak, tym razem na łamach VIVY! gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu wiemy, jak Iza i Krzysztof się poznali oraz co planują w najbliższym czasie!

To on znalazł mnie. Mieliśmy tych samych znajomych. Wiele koleżanek opowiadało mi, że powinnam zwrócić na niego uwagę, ale ja w ogóle nie byłam zainteresowana. Byłam singielką i przyzwyczaiłam się do tego stanu. Chociaż czasem – jak każda kobieta – zastanawiałam się, co jest ze mną nie tak, że wciąż jestem sama. Dopiero jak się z tym pogodziłam i odpuściłam, pojawił się On. Zawalczył i wywrócił życie do góry nogami.Jestem już z moim mężem ponad 5 lat. Jeżeli okaże się, że ta rodzina się powiększy, będziemy bardzo szczęśliwi, ale jakby też nie płaczemy, że teraz to się nie wydarza. Myślę, że po prostu wszystko w swoim czasie... Ktoś tam nad nami czuwa i w odpowiednim czasie nam zsyła odpowiednie sytuacje - zdradziła piękna tancerka.

Ponadto Janachowska zdementowała wszelkie spekulacje, jakoby Krzysztof utrzymywał Izę i wyręczał ją. Jak sama stwierdziła, takie działanie ze strony Jabłońskiego bardzo by ją uraziło:

Pewnie wiele osób myśli, że wszystko, co mam, zawdzięczam jemu. Muszę to grono rozczarować, bo Krzysztof bardzo dobrze mnie zna i wie, że jeśli w jakikolwiek sposób próbowałby mi pomóc – bardzo by mnie uraził. Poza tym on tak bardzo wierzy we mnie, że nawet do głowy mu nie przychodzą takie pomysły, ale nie zapominajmy, że za każdym sukcesem kobiety stoi mądry mężczyzna i vice versa - powiedziała gwiazda TVN.

Trzymamy zatem kciuki za pomyślność pary!

  • Fotografia: AKPA
  • Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - Bal TVN 2016
  • Fotografia: AKPA
  • Izabela Janachowska na wakacjach z mężem
  • Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
  • Izabela Janachowska - Srebrne Jabłka
  • Izabela Janachowska - Gala Nagrody PRB im. Jana Wejcherta 2017
  • Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017
  • Izabela Janachowska z mężem
[1/9] Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także