NewsyKrzysztof Ibisz chwali się nowym zdjęciem synka. Borys to prawdziwy słodziak. Nic dziwnego, że jego tata pęka z dumy

Krzysztof Ibisz chwali się nowym zdjęciem synka. Borys to prawdziwy słodziak. Nic dziwnego, że jego tata pęka z dumy

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Elwira Szczepańska
03.02.2023 20:00, aktualizacja: 03.02.2023 20:10

Krzysztof Ibisz kilka miesięcy temu przywitał na świecie trzeciego syna, który jest owocem związku z młodszą o 27 lat Joanną Ibisz. Prezenter ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a z każdego z nich doczekał się dziecka. Z małżeństwa z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, a z Anną Nowak-Ibisz wychowuje Vincenta.

Krzysztof Ibisz wspierał żonę w przygotowaniach do porodu. Towarzyszył jej na zajęciach w szkole rodzenia. Choć ma za sobą dwukrotne doświadczenie rodzicielskie, to zdradza, że są rzeczy, które bardzo go zaskoczyły.

Trafiliśmy na fantastyczną szkołę rodzenia i wspaniałą panią. Myślę, że każda para powinna skorzystać z takich zajęć. To ogromna ilość wiedzy i informacji, przekazana przez profesjonalistów. Nawet jak się jest rodzicem, można się dowiedzieć wielu nowych rzeczy- relacjonował w rozmowie z Faktem.

Dodał, że takie zajęcia są szczególnie ważne dla przyszłych ojców, którzy powinni wiedzieć, jak mogą wspierać partnerkę:

Poród to jeden z najpiękniejszych, ale zarazem najtrudniejszych momentów w życiu kobiety. Mężczyzna powinien potrafić wtedy za nią podążać. Na takich zajęciach właśnie dowiaduje się, jak wspierać partnerkę i jak być z nią w pełni. Kochani, jako przyszli rodzice nie przegapcie zajęć ze szkoły rodzenia. Potężna dawka wiedzy i mnóstwo praktyki. Głowy nam z Asią parują po dwóch dniach zajęć, ale ogarniamy.

Borys jest już na świecie od 5 miesięcy. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy od czasu do czasu publikują jego zdjęcia w sieci. Czasem decydują się także na wideo, na którym ich potomek kradnie uwagę fanów mamy i taty.

W roli ojca Ibisz odnajduje się znakomicie. Chociaż ma 57 lat, to okazuje się, że marzy mu się jeszcze większa rodzina.

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest... Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał – powiedział Krzysztof w podcaście Damiana Michałowskiego.

Tymczasem cieszy fanów, pokazując pięknie rozwijającego się Borysa.

Krzysztof Ibisz pokazał synka

Krzysztof Ibisz nie pokazuje twarzy swojego potomka, ale chętnie chwali się tym, jak pięknie rozwija się Borysek. W piątek na Instagramie pojawiła się relacja z chłopcem w roli głównej. Nie da się ukryć, że chłopiec to prawdziwy słodziak. Widać, że jest wielką radością i dumą swoich rodziców, a jego tata nie widzi poza nim świata.

Krzysztof Ibisz pokazał synka
Krzysztof Ibisz pokazał synka
Krzysztof Ibisz pokazał synka
Krzysztof Ibisz pokazał synka
Krzysztof Ibisz pokazał synka
Krzysztof Ibisz pokazał synka
Krzysztof Ibisz pokazał nowe zdjęcia syna
Krzysztof Ibisz pokazał nowe zdjęcia syna
Krzysztof Ibisz pokazał nowe zdjęcia syna
Krzysztof Ibisz pokazał nowe zdjęcia syna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także