W jaki sposób gwiazdor dba o swoją dobrą formę i prezencję?
Chodzi o to, że jeżeli mówię dbam o siebie tzn. uprawiam sport i żyję w miarę higienicznie, oczywiście bez jakiegoś fanatyzmu jedzeniowego, ale gdzieś tam kontroluję co jem. Natomiast jeżeli uprawiam sport, to dobrze się czuję, a jeżeli ja się ze sobą dobrze czuję, to inni także się ze mną dobrze czują, więc to jest takie działanie na siebie. Sportu i dobrego samopoczucia nigdy dosyć. Pozytywna energia, uśmiech i życzliwość dla ludzi, mówiąc wprost lubienie ludzi!
Krzysztof jest też znany ze swojego pięknego uśmiechu. Tylko nam zdradził, kto dba o jego uśmiech, który w jego pracy jest naprawdę ważny! Krzysztof Ibisz zdecydował się zaufać klinice gwiazd Unident Union we Wrocławiu. To ulubiona klinika stomatologiczna gwiazd. Z jej doświadczenia korzystają m.in Tomasz Karolak, Olivier Janiak, Kuba Wesołowski czy Natalia Siwiec.
Ja długo zastanawiałem się, której klinice się powierzyć i wiele osób mi właśnie polecało
Unident Union we Wrocławiu. Trafiłem tam na wspaniały zespół, wybitną doktor
Iwonę Gnach-Olejniczak. Z przyjemnością tam jadę, bo tam mam po prostu kompleksową usługę i naprawdę jestem bardzo zadowolony z tego, co nam się udało przez ostani czas zrobić.