PaparazziKryzys w związku Adele i Richa Paula. Zdjęcia paparazzi dowodem, że coś się wypaliło. Na luksusowych wakacjach zrobiło się nieprzyjemnie

Kryzys w związku Adele i Richa Paula. Zdjęcia paparazzi dowodem, że coś się wypaliło. Na luksusowych wakacjach zrobiło się nieprzyjemnie

Kryzys w związku Adele i Richa Paula. Zdjęcia paparazzi dowodem, że coś się wypaliło. Na luksusowych wakacjach zrobiło się nieprzyjemnie
Elwira Szczepańska

29.07.2022 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adele, pochodząca z Wielkiej Brytanii wokalistka ma fanów na całym globie i jest obecnie chyba jedna z najbardziej znanych artystek w swojej branży. Po zakończenia małżeństwa z Simonem Koneckim postanowiła nieco dłużej odpocząć od blasku fleszy i zrobiła sobie przerwę do show-biznesu. Social media pozwoliły jej jednak nie tracić kontaktu z fanami, którzy czekali na jej powrót, tęskniąc za jej anielskim wokalem. Długo zapowiadała nową płytę i pierwszy singiel, a gdy już to się stało, jej sympatycy dosłownie wpadli w euforię.

Po czasie zaczęło się też układać jej życie prywatne. Po rozwodzie z ojcem swojego syna zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Od zeszłego roku u jej boku pojawia się Rich Paul. Długo jednak nie potwierdziła związku z agentem sportowym, aż w końcu przestała ukrywać relację. Postanowiła także oficjalnie opublikować ich pierwsze wspólne zdjęcia.

Nie minęło wiele czasu, a kolorowa prasa pisze o kryzysie w związku. Co takiego wypatrzyli na zdjęciach z wakacji Adele i jej partnera?

Kryzys w związku Adele i Richa Paula

Powinni spędzać wspaniały czas, pływając luksusowym jachtem wokół Sardynii, podczas swoich włoskich wakacji, ale Adele i jej partner Rich Paul wyglądali na zdjęciach, które obiegły media, jakby chcieli być gdziekolwiek, tylko nie tam, gdy siedzieli w słońcu na pokładzie z kamiennymi twarzami i myślami błądzącymi gdzieś daleko. Para wydawała się być nieco ponura, a potem, gdy siedzieli razem na tyle jachtu, mieli wymieniać się jedynie zdawkowymi uwagami. Widać też, że żywo ze sobą dyskutowali, a gesty i mimika twarzy obojga nie wskazują na nic dobrego.

Źródła Woman's Day ujawniają, że niegdyś zakochana para zaczyna odczuwać presję otoczenia wokół ich głośnego romansu. 40-letni Rich wyznał niedawno swoje pragnienie posiadania większej liczby dzieci i od razu pojawiły się pogłoski o ślubie, a 34-letnia Adele niekoniecznie chce w rok po sfinalizowaniu rozwodu z Simonem Koneckim, ponownie ślubować. Wszystko to powoduje, że zaczynają się od siebie oddalać i już nie ma tej iskry, co na początku.

  • Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie
  • Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie
  • Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie
  • Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie
  • Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem
  • Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem
  • Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem
  • Adele na pierwszych zdjęciach z partnerem
[1/8] Adele i Rich Paul na luksusowym jachcie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także