NewsyKrystyna Janda pokazała unikatowe ślubne zdjęcie swoich rodziców! Już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła swoją urodę. Jej mama wygląda jak hollywoodzka gwiazda!

Krystyna Janda pokazała unikatowe ślubne zdjęcie swoich rodziców! Już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła swoją urodę. Jej mama wygląda jak hollywoodzka gwiazda!

Krystyna Janda pochwaliła się mamą Zdzisławą
Krystyna Janda pochwaliła się mamą Zdzisławą
Kuba Górski

23.03.2019 21:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krystyna Janda pochwaliła się niesamowitym zdjęciem ślubnym swoich rodziców. Już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła swoją zjawiskową urodę.

Krystyna Janda choć jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych, bardzo chroni swoją prywatność. Gwiazda rzadko opowiada o swoim dzieciństwie, a szczególnie o rodzicach - mamie Zdzisławie oraz ojcu Ryszardzie. Janda wielokrotnie podkreślała, że zdjęć z dzieciństwa ma tylko kilka, wszystkie są słabej jakości i oczywiście dosyć przypadkowe. Aktorka wychowywała się u dziadków, a ze swoimi rodzicami do siódmego roku życia spotykała się dość sporadycznie.

Dzieciństwo kojarzy mi się z dziecięcą „samotnością” wśród dorosłych i rozeznaniem w ich sprawach. Nawet tych bardzo bolesnych. Mówiono przy mnie wiele. Może zbyt wiele, ale też był to uniwersytet życia, jaki dostałam w prezencie. Życia więcej niż skromnego, ale pięknego, godnego, trudnego i bardzo czułego dla innych. Kapitał, jaki wtedy zebrałam, procentuje do dzisiaj. - wspomina w wywiadzie

Ostatnio na profilu Krystyny Jandy pojawiła się jednak niezwykle cenna fotografia, na której pozują jej rodzice. Jest zatem przystojny ojciec oraz niebywale piękna mama, do której aktorka jest bardzo podobna. Okazuje się, że gwiazda kina pochwaliła się unikatowym zdjęciem ślubnym swoich rodzicieli.

Mama i tata zdjęcie ślubne - napisała Janda

Zdjęcie rodziców Krystyny Jandy wywołało niesamowite poruszenie na Instagramie aktorki. Fani nie szczędzili swojej idolce komplementów.

 PiękniMama i ojciec, mama zawsze jest mamą, tylko ojciec czasami jest tatąCudneNa wieczną pamiątkęPani chyba podobna do mamyDziękuję za to zdjęcie. Przybliża do Pani, Pani Krystyno.Podobna Pani do Mamy. Obie śliczneJak laleczki, cudne!Dawniej były takie portrety rodziców, ja mam podobny który wisi na honorowym miejscu w pokoju, to taka pamiątka po nieżyjących już rodzicachWzruszająceMama piękna a tata przystojny

Zobaczcie co za wspaniała pamiątka

  • Krystyna Janda pokazała ślubne zdjęcie swoich rodziców
  • Krystyna Janda z synem wyglada jak księżna Diana
  • Krystyna Janda i Edward Kłosiński
  • Krystyna Janda pochwaliła się mamą Zdzisławą
  • Krystyna Janda komentuje "wyklaskanie" Macieja Stuhra w teatrze
  • Krystyna Janda – Paszporty Polityki 2019
  • Krystyna Janda i Edward Kłosiński
  • Krystyna Janda - lista sprzedawczyków i zdrajców narodu
  • Krystyna Janda o tym, czy Maciej Stuhr został "wyklaskany" w teatrze?
[1/9] Krystyna Janda pokazała ślubne zdjęcie swoich rodziców
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także