Jastrząb SerialeKrystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu "M jak miłość". Oberwie mu się za to?

Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu "M jak miłość". Oberwie mu się za to?

Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu "M jak miłość"
Krystian Wieczorek zdradził kilka tajemnic z planu "M jak miłość"
Justyna Mazur

02.07.2019 08:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tak dawno mówiło się, że Krystian Wieczorek chce odejść z M jak miłość. Bo chociaż gra w innej popularnej produkcji, Komisarzu Aleksie, nie dostaje wielu innych propozycji. Każdy ambitny aktor byłby znudzony wcielaniem się przez lata w jedną postać. Serialowy Andrzej podgrzał jeszcze emocje, publikując zdjęcie z zabałaganionego planu i z podpisał je:

 „Koniec pewnego etapu”.

Internauci bardzo zaniepokoili się takim wyznaniem, sugerującym radykalne zmiany. Wieczorek odchodzi z serialu? Rozstanie się z Magdą? Na szczęście nie!. Aktorowi chodziło o coś innego. Natychmiast uspokoił swoich fanów, że produkcja M jak miłość zmienia jedynie halę zdjęciową. Spod Góry Kalwarii przeniosła się na drugą stronę Wisły, do nowego studia w Falenicy, gdzie z pewnością warunki pracy ekipy będą bardziej komfortowe. Tam też przeniesiono całe mieszkanie Andrzeja Budzyńskiego.

Kilka dni temu jednak Wieczorek umieścił na swoim profilu na Instagramie niezwykle frapujące zdjęcie. Widać na nim aktora w szortach i... prochowcu, opartego o elegancki czerwony samochodzik. Podpis, widniejący pod fotografią:

„Mężczyzna stylowy, żadnej pogody się nie boi”

Tym samym zdradził kolejną tajemnicę serialu. Czasem w trzeba zagrać na przykład, że się marznie, gdy temperatura jest naprawdę wysoka, albo że jest ciepło, gdy panuje mróz. To zdjęcie zdradza wiele z serialowej kuchni. Często bowiem aktorzy są filmowani jedynie w tzw . planie amerykańskim, czyli do uda. Nie widać więc, jakie noszą spodnie i buty. W ten sposób oszukiwała też widzów Agnieszka Dygant w serialu Prawo Agaty, stając na specjalnym podeściku, w eleganckim stroju i popularnych butach ze skórki merynosów. Wszystko to po to, by zagrać sceny z eleganckim, potężnym Leszkiem Lichotą i nie wydawać się od niego dużo niższą.

Czy zatem produkcja ukarze Krystiana Wieczorka za zdradzenie tajników serialowej kuchni? Raczej nie, bo takie chwyty były stosowane od początków kina. No i aktor przecież też człowiek. Bywa, że nawet najbardziej odpornego pokonają tegoroczne upały.

  • Krystian Wieczorek i Weronika Rosati na planie "M jak Miłość"
  • Krystian Wieczorek – TVP, wiosenna ramówka 2018
  • M jak miłość odc 1209, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek), fot: MTL Maxfilm
  • Krystian Wieczorek z bujnym zarostem na twarzy na planie 4 sezonu serialu Blondynka
  • M jak miłość odcinek 1177, Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), fot: MTL Maxfilm
  • Krystian Wieczorek na planie "M jak miłość"
  • Krystian Wieczorek na planie "M jak miłość"
[1/7] Krystian Wieczorek i Weronika Rosati na planie "M jak Miłość"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także