ModaNajpiękniejsza królowa na świecie w sukience za 90 złotych! Ten model z wyprzedaży to absolutny hit! Zaraz zniknie ze sklepów!

Najpiękniejsza królowa na świecie w sukience za 90 złotych! Ten model z wyprzedaży to absolutny hit! Zaraz zniknie ze sklepów!

Królowa Letizia w sukience z Zary
Królowa Letizia w sukience z Zary
Elwira Szczepańska

18.07.2019 20:43, aktual.: 18.07.2019 21:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Królowa Letizia Rocasolano kilka dni temu została sfotografowana w Pałacu Zarzuela, kiedy to wraz z rodziną witała gości na Międzynarodowym Kongresie Stowarzyszenia Studiów Komunikacji Społecznej. Na tę okazję wybrała tweedową sukienkę wykończoną guzikami przypominającymi drogie kamienie. Czarny pasek i szpilki w tym samym kolorze dodatkowo podkreśliły jej smukłą, dziewczęcą sylwetkę i letni styl.

Hiszpanka wyglądała niezwykle elegancko. Udowodniła po raz kolejny, że to nie cena decyduje o jakości stylizacji, gdyż wybrany outfitt pochodzi z popularnej sieciówki Zara. Do tego można kupić tę kreacje za 90 zł, gdyż znalazła się w wyprzedaży. Letizia zachwyciła nawet stylistów Vogue'a:

Dziś rano Jej Królewska Mość kontynuowała swoje zamiłowanie do taniej stylizacji, witając gości w Pałacu Zarzuela w Madrycie, gdzie brylowała sukience jednej z najbardziej noszonych etykiet, która kosztowała mniej niż 30 dolarów.

Letizia Rocasolano nie pochodzi z arystokracji. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że przecierała szlaki dla księżnej Kate i Meghan Markle, Kiedy więc następca tronu Filip zakochał się w niej, w pałacu zawrzało. Jej miłość do księcia nie przypominała bajki. Rozwiedziona dziennikarka, podejrzewana o anoreksję, musiała zmagać się z intrygami dworu i niechęcią rodaków.

Dziś Dona Letizia, żona hiszpańskiego króla, cieszy się wielką sympatią. Mówi się też o niej, że przywróciła monarchii autorytet. Mimo to, od czasu do czasu, kolorowa prasa i portale społecznościowe donoszą o rzekomych konfliktach na dworze, których motorem miałaby być właśnie ona. Jaka jest prawda? Tego pewnie nigdy do końca nie zweryfikujemy. Faktem jest, że Hiszpanie kochają ja właśnie za bezpretensjonalny styl i jej miłość do ubrań z sieciówek.

  • Królowa Letizia na spotkaniu
  • Królowa Letizia w sukience z Zary
  • Królowa Letizia w sukience z sieciówki
  • Królowa Letizia stylowo
  • Królowa Letizia dopełnienie stylizacji
  • Królowa Letizia w pałacu w Madrycie
  • Królowa Letizia - klasa
  • Królowa Letizia - piękna stylizacja
[1/8] Królowa Letizia na spotkaniu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także