PaparazziKrólowa Elżbieta II PRZYŁAPANA na zakupach w centrum handlowym! Co kupiła?

Królowa Elżbieta II PRZYŁAPANA na zakupach w centrum handlowym! Co kupiła?

Królowa Elżbieta II przyłapana na zakupach
Królowa Elżbieta II przyłapana na zakupach
Zuza Maciejewska
25.10.2018 14:20, aktualizacja: 25.10.2018 20:49

Królowa Elżbieta II publicznie pokazuje się jedynie przy okazji dużych uroczystości lub służbowych spotkań. Nic więc dziwnego, że widok monarchini, która spacerowała po butikach w centrum handlowym Lexicon, mógł być sporym zaskoczeniem nie tylko dla osób pracujących w tym miejscu, ale także dla fanów rodziny królewskiej.

Okazuje się, że niedawno królowa pojawiła się w Bracknell, gdzie przybyła z oficjalną wizytą. Kiedy zakończyła służbowe spotkania, postanowiła odpocząć i znaleźć chwilę dla siebie.

Niemal każda kobieta, nawet jeśli pełni funkcję głowy państwa wie, że nic tak nie relaksuje jak zakupy. Właśnie dlatego królowa Elżbieta II w otoczeniu ochroniarzy udała się w poszukiwaniu nowych elementów garderoby.

Podobno szczególną uwagę monarchini przyciągnęły kapelusze. Wiadomo bowiem, że to jeden z jej ulubionych dodatków, którego noszenie nakazują nie tylko trendy, ale również protokół dyplomatyczny. Królowa oglądała także apaszki oraz eleganckie buty. Czy skusiła się na którąś z par? Nie wiadomo. Lista zakupów monarchini jest bowiem owiana tajemnicą i znana tylko osobom z jej otoczenia.

Wiadomość o tym, że Elżbieta II robi zakupy niemal natychmiast dotarła do wielu królewskich fanów. Nic więc dziwnego, że przed centrum handlowym na królową czekały prawdziwe tłumy. Każdy z wielbicieli głowy brytyjskiej rodziny królewskiej po cichu liczył, że choćby na chwilę uściśnie dłoń monarchini lub zrobi sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Większość z nich obeszła się jednak smakiem. Królowa, w asyście ochroniarzy, szybko zakończyła zakupy i odjechała z centrum handlowego do pałacu Buckingham.

  • Królowa Elżbieta II na zakupach w centrum handlowym
  • Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II na rozdaniu nagród Queen Young Leaders Awards 2018 w Pałacu Buckingham
  • Królowa Elżbieta II usunęła zdjęcie Meghan Markle z biurka
  • Królowa Elżbieta II w okularach
  • Jolanta Kwaśniewska w kreacji Gai Mattiolo i królowa Elżbieta II w 1996 roku
  • Co królowa Elżbieta II kupiła podczas zakupów w galerii handlowej?
  • Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II
  • Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II
  • Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z królową Elżbietą II
  • Królowa Elżbieta II w okularach
[1/10] Królowa Elżbieta II na zakupach w centrum handlowym
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także