NewsyDurzyła się w nim po uszy. W końcu się spotkali. "Ja z nim w kulisach, na śniadaniu!". Co zrobiła?

Durzyła się w nim po uszy. W końcu się spotkali. "Ja z nim w kulisach, na śniadaniu!". Co zrobiła?

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
01.01.2024 14:25

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek. Dlatego zapraszana jest na spotkania z fanami. Aktorka udaje się nie tylko do różnych miejscowości w Polsce, ale także za granicą.

Małgorzata Kożuchowska kochała się w piosenkarzu

Jeszcze jako młoda dziewczyna, Małgorzata Kożuchowska zaczęła durzyć się w jednym z najbardziej popularnych muzyków lat 80. Chodziło o Limahla, który z grupą Kajagoogoo Tworzył popularne piosenk.

Co sobotę zrywałam się, żeby o dziewiątej stanąć w kolejce pod kioskiem, bo przyjeżdżał "Dziennik Ludowy", w którym były plakaty Kajagoogoo i Limahla - wspominała aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem".

Małgorzata Kożuchowska obkleiła tymi plakatami cały pokój. Marzyła o spotkaniu z Limahlem jak cała rzesza jej rówieśniczek. Nie przypuszczała nawet, że to marzenie się spełni.

Spotkanie Małgorzaty Kożuchowskiej i Limahla

Jeszcze, gdy grała w "M jak miłość", Małgorzata zostałą zaproszona na polonijnego sylwestra w USA, a dokładnie w Chicago. Pojechała tam i na plakacie, który reklamował to wydarzenie, dostrzegła zdjęcie Limahla obok swojego.

Na tym plakacie byłam duża ja i w rogu taki mały Limahl" - wspominała w rozmowie z gospodynią podcastu "Gwiazdy Niki Boon".

Małgorzata Kożuchowska niemal nie mogła w to uwierzyć.

Mój idol z młodości! Byliśmy oboje gwiazdami imprezy. Gdyby to zdarzyło się 20 lat wcześniej, chybabym padła, że ja z nim w kulisach, na śniadaniu! - wyznała w rozmowie z "Twoim Stylem".

Niestety, idol z młodości nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Wszystko rozbiło się o... wzrost. Okazało się, że gdy Kożuchowska i stanęli obok siebie, aktorka patrzyła na muzyka z góry.

Spotkaliśmy się w windzie. On mi sięgał dotąd - powiedziała Kubie Wojewódzkiemu, pokazując na swoje ramię.

Niektóre marzenia z młodych lat jednak nie są w stanie przetrwać próby czasu. Macie takie?

Limahl
Limahl
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Limahl
Limahl
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także