Jastrząb SerialeWielki powrót Natalii Lesz! Gwiazda dołączyła do obsady najgłośniejszej produkcji TVP!

Wielki powrót Natalii Lesz! Gwiazda dołączyła do obsady najgłośniejszej produkcji TVP!

Natalia Lesz powrót serial
Natalia Lesz powrót serial
Justyna Mazur

15.07.2019 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W poprzednich sezonach role króla Kazimierza wielkiego grało dwóch aktorów – Mateusz Król oraz Andrzej Hausner. Zgodnie z prawdą historyczną Kazimierz zmarł, bezpotomnie. W nowych powakacyjnych odcinkach Korony królów poznamy dwoje nowych królów Polski.

To nie pomyłka. Zarówno pierwszy założyciel dynastii Jagiellonów Władysław Jagiełło, jak i Jadwiga Andegaweńska byli królami Polski. Już znamy odtwórców tych ról. W roli Jadwigi zobaczymy Dagmarę Bryzek. Aktorka ma już za sobą niewielkie role w M jak miłość, Na Wspólnej czy Przyjaciółkach. Z kolei jej serialowego męża zagra ukraiński amant Wasyl Wasyłyk. Dla młodego aktora nie będzie to debiut w polskiej produkcji. Zagrał już w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego Wołyń. Nie jest wiele starszy od młodziutkiej Bryzek. Choć gdybyśmy opierali się na prawdzie historycznej, Jagiełło był starszy od swej wybranki o ponad 20 lat. Ile dokładnie – tego nie wiadomo, bo w tamtych czasach nie notowano zbyt dokładnie dat narodzin dziewczynek, nawet jeśli to były królewny.

W trzecim sezonie Korony królów poznamy też kolejne nowe postacie. Jedną z nich zagra dobrze znana fanom Klanu z roli pierwszej Beaty Dorota Naruszewicz. Tym razem aktorka wystąpi w roli matki Jagiełły, księżnej Julianny Twerskiej. Swój udział w nowym sezonie potwierdziła również piosenkarka Natalia Lesz, którą zobaczymy w roli kapłanki Reagany. Dla Natalii będzie to wielki powrót po długiej nieobecności. Piękna gwiazda w 2014 roku zrobiła sobie przerwę od show-biznesu, skupiając się na macierzyństwie. Z pewnością wiadomość o jej pojawieniu się na szklanym ekranie ucieszy wielu jej fanów.

W serialu pozostaną też inni lubiani bohaterowie z poprzednich sezonów - Jaśko (Marcin Rogacewicz), Cudka (Paulina Lasota) oraz Gabija ( Agata Bykowska). Nie zabraknie też babki królowej Jadwigi, a siostry Kazimierza – Elżbiety (Katarzyna Czapla) . Poznamy też dalsze losy Esterki oraz córki Reginy - Urszuli. Nowe odcinki będą pełne znów nie tylko wielkie polityki, ale też romansów, zbrodni i tajnych misji.

  • Dorota Naruszewicz - nowa fryzura
  • Natalia Lesz
  • Natalia Lesz kiedyś
  • Natalia Lesz kiedyś
  • Natalia Lesz w 2008 roku
  • Dagmara Bryzek - grała w "M jak miłość" teraz pojawi się w "Koronie królów"
  • Dagmara Bryzek - grała w "M jak miłość" teraz pojawi się w "Koronie królów"
  • Natalia Lesz jako Regina w serialu "Korona królów"
  • Dagmara Bryzek - grała w "M jak miłość" teraz pojawi się w "Koronie królów"
  • Dorota Naruszewicz - Wernisaż 8.edycji kalendarza Gedeon Richter - "Kobiecym zdaniem"
[1/10] Dorota Naruszewicz - nowa fryzura
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także