NewsyPartner Moniki Richardson odnalazł brata po 45 latach rozłąki. Konrad Wojterkowski i Przemek pojawili się w "DDTVN". Ale są do siebie podobni!

Partner Moniki Richardson odnalazł brata po 45 latach rozłąki. Konrad Wojterkowski i Przemek pojawili się w "DDTVN". Ale są do siebie podobni!

Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski
Krystyna Miśkiewicz

17.10.2021 11:20, aktual.: 17.10.2021 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson ma za sobą niezwykle trudny czas. Dziennikarka po kilku latach szczęśliwego małżeństwa rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Chociaż był to jej trzeci mąż, to wszystko wskazywało na to, że w końcu udało jej się odnaleźć miłość i spokój. Niestety kilka miesięcy temu ich miłość dobiegła końca. Gwiazda była bardzo wylewna i niemal natychmiast opowiedziała o kulisach rozstania.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Dziennikarka nie zamierzała rozpaczać po tym co się stało. Chociaż nie ukrywała swojego żalu, to szybko otworzyła się na nowy związek. Obecnie jest związana z Konradem Wojterkowskim, z którym już zdążyła zadebiutować na salonach.

Konrad Wojterkowski odnalazł brata po 45 latach

Konrad Wojterkowski za sprawą Moniki coraz częściej pojawia się w mediach. Zakochani zaczęli razem pojawiać się na branżowych imprezach, a także chętnie udzielają wywiadów i opowiadają o tym, co ich łączy. Partner dziennikarki będąc gościem w Dzień Dobry TVN, zdradził też pewną historię ze swojego życia rodzinnego. Okazało się, że udało mu się odnaleźć brata po 45 latach rozłąki. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia - są do siebie niesamowicie podobni.

Wszystko miało miejsce trzy lata temu. Konrad w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem wyjaśnił, jak przez przypadek udało mu się odnaleźć brata. Wszystko przez nietypowe nazwisko.

Wiedziałam, że moja rodzina jest jedyną w Polsce, która nosi nazwisko Wojterkowski, dlatego postanowiłem wszystkie osoby z takim nazwiskiem zaprosić do grona znajomych na Facebooku. Wtedy odezwał się do mnie syn Przemka. Po dłuższej wymianie zdań doszedłem do wniosku, że Przemek musi być moim bratem - powiedział Kaonrad.

Do pierwszego spotkania braci doszło w 2018 roku. Przemek wyznał jednak, że już wcześniej słyszał o Konradzie. Jeden z przyjaciół podarował mu gazetę z artykułem o nim. Zostawił ją sobie i pomyślał, że to być może jego rodzina. Miało to miejsce aż dekadę temu.

Emocje były ogromne. Był strach, ale przede wszystkim ciekawość. Znajomy przywiózł mi gazetę z artykułem zatytułowanym "Wojterkowski w Hollywood". Pomyślałem, że to pewnie ktoś znany, do tego mamy takie samo nazwisko i zostawiłem sobie tę gazetę. Być może już wtedy coś przeczuwałem - wyznał Przemek.

Panowie mają teraz jedno marzenie. Chcą spotkać się razem ze swoim tatą. Mężczyzna ostatni raz widział swojego syna Przemka, gdy ten miał zaledwie 3 lata.

Ojciec widział Przemka ostatni raz, gdy ten miał trzy lata. To wymaga przeprocesowania i myślę, że tato cały czas dojrzewa do tej decyzji. Wiem, że to nie jest dla niego łatwe - wyznał Konrad.

Chociaż Konrad i Przemek nie znali się i nie widzieli przez kilka dekad, to przyznają, że od razu złapali znakomity kontakt. Teraz są dla siebie przyjaciółmi i razem spędzają czas wolny oraz święta.

Od razu w to weszliśmy, jakbyśmy znali się całe wieki. O ile nasze rodziny miały obawy i raczej nas zniechęcały, to my czuliśmy się, jakbyśmy rozstali się wczoraj. Jesteśmy przyjaciółmi. Możemy na siebie liczyć - wyznał Przemek.

Trzeba przyznać, że to naprawdę niesamowita historia, a takie rzeczy zdarzają się bardzo rzadko. Jest to jednak nadzieja, dla osób które od lat nie mają kontaktu z rodziną. Panowie udowadniają, że relację da się zbudować nawet po wielu latach.

Konrad Wojterkowski i Przemysław Wojterkowski
Konrad Wojterkowski i Przemysław Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - pokaz Deni Cler
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - pokaz Deni Cler
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także