ImprezyKonferencja koncertu Radia Wolny Świat: Herbuś, Kamińska, Arciuch, Kasprzykowski, Rock i inni

Konferencja koncertu Radia Wolny Świat: Herbuś, Kamińska, Arciuch, Kasprzykowski, Rock i inni

Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
12.09.2022 12:40, aktualizacja: 12.09.2022 18:55

W sobotę 17 września odbędzie się a Placu Zamkowym w Lublinie "Radio Wolny Świat – Koncert Wolności i Nadziei". Zysk z trwającego 6 godzin wydarzenia zostanie przekazany na fundację Ołeny i Wołodymyra Zełenskich – United24. Patronami inicjatywy są Julia Kamińska, Bartłomiej Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Maciej Dąbrowski, Andrzej Supron, Przemysław Saleta i kilka innych osób z polskiego show-biznesu.

Muzyczne konfrontacje, wspomnienia, przeboje, odkrycia. 6 godzin świetnej zabawy. Na miejscu spotkacie sławnych ludzi ze świata filmu, sportu oraz youtuberów i influencerów. Sygnał Radości, Wolności i Nadziei pójdzie w świat dzięki zagranicznym stacjom radiowym. Wszystkie wpływy z koncertu zasilą fundację Ołeny i Wołodymyra Zełenskich – United24. Gramy dla najmłodszych przyjaciół z Ukrainy, dla wszystkich kochających życie i wolność. Ty też możesz być częścią tego wielkiego widowiska. Nastaw się na Radio Wolny Świat! – czytamy w opisie koncertu.

Wśród jego gwiazd znajdą się m.in. Kalush Orkiestra, Olivia Addams, Tymek, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Myslovitz, Karaś/Rogucki, T.Love, Miuosh.

Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat. Kto się zjawił?

Dziś odbyła się konferencja prasowa eventu. Edyta Herbuś, Maciej Rock, Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski, Julia Kamińska, Maciej Dąbrowski – to niektóre z gwiazd, które zapozowały do zdjęć fotoreporterom. Ujęcia ich wszystkich zobaczycie w galerii pod tekstem.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje kilka kreacji. Herbuś świetnie wyglądała w czerwonym komplecie, na który składała się marynarka i spodnie. Dawno niewidziany Rock brylował w dżinsach, czarnej marynarce i białej koszulce. Arciuch zadała szyku w skórzanej kurtce, jasnych spodniach oraz białych butach na wysokim obcasie. Jej partner – Kasprzykowski – wybrał na tę okazję marynarkę, czarną bluzę, dżinsy i trampki.

Która z gwiazd najlepiej się zaprezentowała?

  • Edyta Herbuś - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Edyta Herbuś - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Julia Kamińska - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Tamara Arciuch - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Bartłomiej Kasprzykowski - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Maciej Rock - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
  • Maciej Dąbrowski - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
[1/8] Edyta Herbuś - Konferencja prasowa koncertu Radia Wolny Świat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także