ImprezyPlejada gwiazd na konferencji. Piękne kreacje Agnieszki Hyży, Beaty Tadli, Grażyny Wolszczak i Odety Moro

Plejada gwiazd na konferencji. Piękne kreacje Agnieszki Hyży, Beaty Tadli, Grażyny Wolszczak i Odety Moro

Konferencja Kobieta Hotelarz
Konferencja Kobieta Hotelarz

15.03.2022 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

8 marca w hotelu Willa Port w Ostródzie odbyła się konferencja Kobieta Hotelarz. Jej organizatorem były Polskie Hotele Niezależne. Uczestników spotkania powitała prezes zarządu tej organizacji, czyli Elżbieta Lendo. Prezes zabrała głos w dwóch językach – polskim i ukraińskim, czym wyraziła wsparcie dla naszych sąsiadów.

Nie wolno nam było zapomnieć. Musieliśmy oddać szacunek i przekazać wyrazy wsparcia wszystkim walczącym i potrzebującym pomocy Ukrainkom i Ukraińcom, nierzadko hotelarzom, tym bardziej, że nasza branża solidaryzuje się z nimi w szczególny sposób, ale też udziela realnej pomocy od początku tej okrutnej wojny – powiedziała Lendo.

Następnie organizatorzy odczytali list Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama zwróciła w nim uwagę na potrzebę współpracy kobiet, jednoczenia ich i budowania kultury dzielenia. Ponadto podkreśliła, że panie odgrywają niebagatelną rolę w rozwijaniu branży hotelarskiej w naszym kraju. Nie mogło też zabraknąć podziękowań za pomoc uchodźcom.

Gośćmi konferencji były kobiety znane z pierwszych stron gazet. Nie zabrakło gwiazd, takich jak Agnieszka HyżyBeata TadlaGrażyna WolszakOdeta Moro. Oprócz tego pojawiły  się na niej ważne osobistości z branży hotelarskiej. Wśród nich znalazły się Adrianna Biernatowicz, Renata Gorecka, Małgorzata Morek, Anna Olszyńska, Beata Piosik, Joanna Preisner.

Konferencja była tylko jednym z pierwszych wydarzeń organizowanych przez Polskie Hotele Niezależne w ramach kampanii „Rok kobiet”. Organizatorzy zapraszają też do udziału w wydarzeniach, takich jak CAMP WODA/TANIEC/ZMYSŁY (21. 04. 2022), CAMP ZIEMIA/WINO/UMYSŁ (20. 06. 2022) i CAMP OGIEŃ, SŁOŃCE, CIAŁO (4-9. 11. 2022).

Konferencja Kobieta Hotelarz. Jak przebiegła?

Pierwsze spotkanie z cyklu zostało uznane za bardzo owocne.

Ideą przewodnią wydarzenia było podkreślenie i promowanie roli kobiet w turystyce, ich codzienny, często niedoceniony wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Nas, organizatorów konferencji cieszy przede wszystkim liczny udział w wydarzaniu wielu cudownych i inspirujących kobiet, które na co dzień bardzo zapracowane znalazły czas, żeby wziąć w niej udział i stworzyły naprawdę wyjątkową, pełną pozytywnych emocji atmosferę, sprzyjającą do nawiązania nowych, mocnych relacji. Cieszymy się, że w konferencji wzięli udział również panowie. Wiemy już, że pojawiło się wiele nowych płaszczyzn do działania w branży i pomysłów na obiecujące, naprawdę ciekawe projekty – stwierdziła prezes Lendo.

I dodała:

Najciekawsze, zapewne niebawem będą realizowane, a ich celem będzie m. in. współdziałanie na rzecz rozwoju i promocji naszej branży. No cóż, kobiety zawsze mierzą wysoko! Serdeczne wyrazy uznania i podziękowania dla Was Dziewczyny, za to że byłyście. Dziękuję również partnerom i sympatykom konferencji i do zobaczenia niebawem na campach hotelarek.

A jak podczas spotkania zaprezentowały się gwiazdy?

Konferencja Kobieta Hotelarz. Jak wyglądały sławy?

Dziennikarka Beata Tadla pojawiła się na konferencji w ciemnej sukience z niebiesko-żółtą wstążeczką, dżinsach i butach na obcasie.

Jej koleżanka po fachu, Agnieszka Hyży, miała na sobie wzorzystą sukienkę z taką samą wstążeczką, rajstopy i ciemne kozaki.

Kolejna znana dziennikarka, Odeta Moro, zadała szyku w brązowej, skórzanej kurtce, szarej sukni z ukraińską wstążeczką i zamszowych, wysokich butach.

Aktorka Grażyna Wolszczak zaprezentowała się w zielonym garniturze z przypiętą wstążką i w ciemnych butach z białą podeszwą.

Zdjęcia wszystkich gwiazd zobaczycie w galerii pod tekstem.

 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Beata Tadla. Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Agnieszka Hyży. Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Beata Tadla. Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Grażyna Wolszczak. Konferencja Kobieta Hotelarz
 • Odeta Moro i Agnieszka Hyży. Konferencja Kobieta Hotelarz
[1/18] Konferencja Kobieta Hotelarz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także