Newsy„Sami swoi”: Anna Dymna zagra w nowej wersji filmu, ale tym razem nie Anię Pawlak. To ci niespodzianka!

„Sami swoi”: Anna Dymna zagra w nowej wersji filmu, ale tym razem nie Anię Pawlak. To ci niespodzianka!

Anna Dymna (fot. YouTube i KAPIF)
Anna Dymna (fot. YouTube i KAPIF)

12.04.2023 08:40, aktual.: 12.04.2023 14:58

Film Sami swoi Sylwestra Chęcińskiego zadebiutował w 1967 roku. Fabuła opowiadała o życiu dwóch skłóconych ze sobą rodzin: Pawlaków i Karguli, których deportowano z Kresów Wschodnich na Ziemie Odzyskane. Największą sympatię widzów zaskarbili sobie ojcowie obu rodzin, a więc Kazimierz Pawlak (w tej roli Wacław Kowalski) i Władysław (Władysław Hańcza).

Komedia doczekała się dwóch kontynuacji. W Nie ma mocnych (1974) opowiedziano nam o ślubie Ani Pawlak (Anna Dymna) i Zenka Adamca (Andrzej Wasilewicz), a w Kochaj albo rzuć (1977) – o podróży Kazimierza, Władysław i Ani do Stanów Zjednoczonych.

W tym tygodniu Super Express przekazał, że Artur Żmijewski wyreżyseruje prequel serii. Kazimierza zagra Zbigniew Zamachowski, a Władysława – Mirosław Baka.

Nam natomiast udało się ustalić, że Pawlaka zagra Zamachowski, a jego sąsiada Kargula Baka. Scenariusz nowego filmu miał przygotować Andrzej Mularczyk (93 l.) na podstawie swojej książki „Czyim ja żyłem życiem”. Akcja filmu została jednak ograniczona do czasów sprzed II wojny światowej i kończy się w momencie, kiedy rodziny Pawlaków i Kargulów wyruszają z Kresów na Ziemie Odzyskane – podała gazeta.

Sami swoi: kogo Anna Dymna zagra w prequelu?

W dzisiejszym wydaniu Faktu podzielono się z Czytelnikami kolejną wspaniałą informacją. W nowym filmie po raz kolejny zagra Anna Dymna. Tym razem zagra prawujenkę Ani Pawlak.

Zdjęcia już się zaczęły i jest wspaniale! Ja tam gram niestety tylko epizod. Gram prawujenkę Ani Pawlak. Z radością się zgodziłam, jak tylko dostałam tę propozycję. Jak się urodzi Ania w "I nie ma mocnych" to będzie podobna do tej ciotki i to będzie bardzo sympatycznie – pochwaliła się Anna dziennikarzom.

Rozmówczyni tabloidu jest zadowolona z przebiegu prac nad komedią.

Jest super towarzystwo. Miałam jeden dzień zdjęciowy. Było przeuroczo. Był koń, był Pawlak młodziutki... – powiedziała.

Już nie możemy się doczekać premiery!

Anna Dymna - Choinki Jedynki 2022
Anna Dymna - Choinki Jedynki 2022
Anna Dymna
Anna Dymna
Anna Dymna
Anna Dymna
Anna Dymna - Choinki Jedynki 2019
Anna Dymna - Choinki Jedynki 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także