NewsyZnamy datę premiery "Kogel Mogel 4". To bliżej niż myślicie. Fani komedii będą w siódmym niebie

Znamy datę premiery "Kogel Mogel 4". To bliżej niż myślicie. Fani komedii będą w siódmym niebie

Kogel Mogel
Kogel Mogel
Elwira Szczepańska

18.07.2020 20:00, aktual.: 18.07.2020 20:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po ponad dwudziestu latach Kogel Mogel doczekał się trzeciej części. Przygody Kasi Solskiej i rodziny Wolańskich obejrzało wtedy ponad 3 miliony widzów, a film okazał się hitem 2019 roku. Wiele osób zadawało sobie pytanie, czy będzie kontynuacja? Ewa Kasprzyk nie zaprzeczała i nie potwierdzała:

Sama namawiałam Ilonę Łepkowską do tego, żeby pisała i żeby to zostało sfilmowane. Wierzyłam, że ten temat jest ciągle żywy, z racji tego, że były takie głosy od fanów i ludzi, którzy tym żyli. Więc moja przepowiednia się sprawdziła. Nie wiem, czy będzie czwarta część.

Już wiadomo, że ruszyły zdjęcia. My wiemy, kiedy będzie premiera kultowej komedii.

Kogel Mogel 4: Kiedy premiera komedii?

Wiadomo było już od jakiegoś czasu, że Kogel Mogel 4 powstanie. Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska oraz Katarzyna Łaniewska -  ich bohaterowie będą odgrywać główne role. Nowa część, którą Ilona Łepkowska nazwała Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4, zapowiada się emocjonująco.

Już za kilka miesięcy do kin trafi najnowsza odsłona kultowej komedii sprzed ponad 30 lat. Wiadomo, że zdjęcia na planie rozpoczęły się w połowie lipca. Ilona Łepkowska zdradziła wówczas, że w filmie pojawią się gwiazdy poprzednich części oraz nowi aktorzy. Scenarzystka przyznała, że produkcja będzie utrzymana w klimacie dwóch pierwszych części. Jak potoczą się losy bohaterów i kiedy odbędzie się premiera filmu? Są dobre wiadomości dla fanów. Premiera czwartej części kultowego filmu zapowiedziana jest na styczeń 2021 roku.

A co wydarzy się w życiu Kasi, Barbary i Mariana Wolańskich, Marcina Zawady i Piotrusia? W najnowszej odsłonie dowiemy się m.in. o prawdziwej rewolucji w życiu Wolańskiej. Okazuje się, że bohaterka, która w trzeciej części filmu wydała książkę Jak znalazłam swój punkt G? i została ekspertką od spraw związanych z seksem, całkowicie zmieni swoje życie i postawi na wstrzemięźliwość.

U Marcina Zawady i Agnieszki Wolańskiej miłość będzie kwitła, a babcia Solska zacznie marzyć o ślubie ukochanego wnuka. Niestety nie obejdzie się bez perypetii, bo na drodze zakochanej pary znów pojawi się Bożenka.

Kogel-Mogel - stary plakat i data premiery
Kogel-Mogel - stary plakat i data premiery
Kasia Solska (Grażyna Błęcka-Kolska) w Kogel Mogel 20 lat temu
Kasia Solska (Grażyna Błęcka-Kolska) w Kogel Mogel 20 lat temu
Moja decyzja jest jakby nieodwołalna – mem z Kogel Mogel
Moja decyzja jest jakby nieodwołalna – mem z Kogel Mogel
Kogel Mogel 4 powraca na ekrany
Kogel Mogel 4 powraca na ekrany
Jerzy Dominik jako Holender w Kogel Mogel
Jerzy Dominik jako Holender w Kogel Mogel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także