NewsyZwyciężczyni "Top Model" już nie jest singielką. W sylwestra pokazała czułe ujęcia z chłopakiem i osłodziła fanom nowy rok

Zwyciężczyni "Top Model" już nie jest singielką. W sylwestra pokazała czułe ujęcia z chłopakiem i osłodziła fanom nowy rok

Klaudia Nieścior
Klaudia Nieścior

01.01.2023 14:00, aktual.: 01.01.2023 21:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Nieścior z Tarnobrzegu wygrała 11. edycję Top Model. To ona była faworytką widzów. Niestety jurorzy dali jej "tylko" drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej. Szerokim echem odbiły się słowa Anji Rubik na temat 22-latki.

Klaudio, oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu. Jestem z ciebie bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywoływać niesamowite emocje, w tym sympatię. Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz – powiedziała.

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z Klaudią po jej zwycięstwie.

Miałam okazję z nią porozmawiać. Powiedziała, że swój charakter i potencjał mogę wykorzystać w różnych dziedzinach. W modelingu nie do końca będzie on w pełni wykorzystany, jak właśnie w aktorstwie, influencerstwie czy działaniu publicznym – początkująca modelka zdradziła nam, co za kulisami usłyszała od Rubik.

Padło też pytanie o to, czy zwyciężczyni programu ma chłopaka. Jak się okazało, jeszcze na początku grudnia była singielką.

Mam wolne serce i na razie takie jest. Niedawno wyszłam ze związku i teraz chciałabym dać sobie przestrzeń, chciałabym się realizować. Jeżeli trafi się ktoś, kto będzie mnie rozumiał i z którym będzie to flow, to jestem otwarta – wyznała.

W ciągu zaledwie kilku tygodni sytuacja mocno się zmieniła.

Klaudia Nieścior pochwaliła się chłopakiem

W sylwestra influencerka zamieściła na Instastory serię materiałów, na których widać ją u boku znajomych. Na krótkim filmie wideo akurat idzie za rękę z nowym chłopakiem. Niestety zarówno Klaudię, jak i jej partnera widać tylko zza pleców.

Redakcja Jastrząb Post składa Klaudii gratulacje i życzy wszystkiego dobrego w nowym roku.

  • Klaudia Nieścior z Top Model przed metamorfozą
  • Klaudia Nieścior na okładce Glamour
  • Klaudia Nieścior ma chłopaka
  • Klaudia Nieścior na finale Top Model 11
  • Klaudia Nieścior na finale Top Model 11
  • Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11
  • Klaudia Nieścior ma chłopaka
  • Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11
  • Klaudia Nieścior w blond włosach
[1/9] Klaudia Nieścior z Top Model przed metamorfozą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także