NewsyKlaudia Halejcio raz na zawsze rozlicza się z byłym partnerem: „Wypruł mi flaki, drań”. Widać, że bardzo cierpiała po rozstaniu

Klaudia Halejcio raz na zawsze rozlicza się z byłym partnerem: „Wypruł mi flaki, drań”. Widać, że bardzo cierpiała po rozstaniu

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Magda Kwiatkowska
17.10.2021 19:40, aktualizacja: 18.10.2021 07:40

Klaudia Halejcio jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Na szklanym ekranie zadebiutowała gdy była małą dziewczynką, a w latach 2000-2005 brała udział w przedstawieniu Uroczystości wystawianym na deskach Teatru Rozmaitości w Warszawie. Ogromną popularność przyniosły jej role w kultowych polskich serialach, do których z powodzeniem można zaliczyć Złotopolskich, Pierwszą miłość, Przepis na życie czy Hotel 52.

Aktorka od kilku miesięcy robi prężną karierę w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 570 tysięcy internautów. To tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność oraz informuje o kolejnych projektach zawodowych. Gwiazda prowadzi również konto na TikToku, gdzie zamieszcza zabawne filmiki.

Klaudia Halejcio rozprawia się z byłym partnerem

Halejcio jakiś czas temu związała się z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, który jest ojcem małej Nel. Para snuje wspólne plany na przyszłość. Kilka tygodni temu przeprowadzili się do pięknej willi, w której uwili przytulne gniazdko. W rozmowie z Party zdradziła, czy zaczęli już planować ślub.

Plany zawsze są. Gdy nabiorą realnych kształtów, na pewno o tym poinformuję - powiedziałą Party.

W rozmowie z Żurnalistą aktorka postanowiła rozliczyć się z jednym z byłych parterów, dzięki czemu z pewnością zamknie tamten rozdział swojego życia. Powiedziała, że okazała mężczyźnie ogromne wsparcie, gdy ten musiał stawić czoła poważnym problemom zdrowotnym. Krótko po tym na jaw wyszło, że została przez niego oszukana.

Miałam też taki bardzo trudny związek. Byłam z osobą, która była chora i wydawało mi się, że taką mam misję, że mam pomóc. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała. Miałam parę zawodów w swoim życiu, z których ciężko mi się było podnieść.

Klaudia wyszła z tego związku bardzo poturbowana, co miało bardzo duży wpływ na jej relacje z mężczyznami i zauważył to jej obecny partner. Halejcio nie ukrywa, co sądzi na temat oszusta, który ją zranił.

Potem długo nie byłam w stanie się otworzyć i do tej pory, po tamtym ciężkim związku, wiesz, pojawił się dłuższy związek, w którym bardzo długo się otwierałam i nawet teraz w związku, w którym jestem, Oskar mi powiedział, że potrzebuję sporo czasu, żeby oddać kawałek serca, ale jak już je oddaje, to oddaje się w całości. Po tamtym związku byłam naprawdę załamana, była rozszarpana każda moja cząstka. Wypruł mi flaki, drań.

Internauci przypuszczają, że Klaudia mówi o relacji z Tomaszem Barańskim, w którym zakochała się na planie Tańca z gwiazdami, ponieważ w 2014 roku stwierdzono u niego nowotwór nerki. Krótko po tym, jak pokonał chorobę, media obiegła wieść o ich rozstaniu.

Klaudia Halejcio - ogród
Klaudia Halejcio - ogród
Klaudia Halejcio 31. urodziny
Klaudia Halejcio 31. urodziny
Klaudia Halejcio pokazała dom
Klaudia Halejcio pokazała dom
Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Klaudia Halejcio pokazała nowy dom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także