NewsyKlaudia Halejcio na romantycznym zdjęciu z tropików. Jej słowa dowodzą, jak gorące uczcie połączyło ją z ukochanym

Klaudia Halejcio na romantycznym zdjęciu z tropików. Jej słowa dowodzą, jak gorące uczcie połączyło ją z ukochanym

Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski
Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski
Elwira Szczepańska

02.05.2022 22:00, aktual.: 02.05.2022 22:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Halejcio jest szczęśliwie zakochana. Po nieudanych związkach na jej drodze stanął Oskar, który zawładnął jej sercem.

To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej. Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe - mówiła Klaudia kilkanaście miesięcy temu.

Obecnie zakochani wiodą szczęśliwe życie w wartej 9 milionów posiadłości i wychowują uroczą córeczkę Nel. Podczas długiego weekendu majowego Klaudia i Oskar postanowili zadbać o związek i wyruszyli w romantyczną podróż tylko we dwoje.

Klaudia Halejcio pokazała romantyczne chwile z partnerem na Seszelach

Klaudia Halejcio postanowiła wyruszyć w romantyczną podróż z ukochany Oskarem. Zostawili Nel w dobrych rękach i cieszą się egzotycznymi widokami, pysznym jedzeniem i czasem tylko we dwoje. Każda młoda mama wie, że taki czas jest bardzo potrzebny, zwłaszcza jeśli może sobie na to pozwolić i zostawić dziecko z zaufanymi osobami.

Aktorka nie szczędzi fanom filmików i relacji z wyprawy. W poniedziałek zdecydował się opublikować zdjęcie z ukochanym i napisała kilka słów, które wiele mówią o ich miłości.

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy to się stało narodziło się coś pięknego i wyjątkowego. Uwielbiam nasze wspólne chwile - napisała.

Relacje i zdjęcia, które pokazuje, są najlepszym dowodem na to, że z Oskarem czuje się wyjątkowo. Nic dziwnego, że pod jej najnowszym wpisem zaroiło się od komentarzy, w których fani życzą im miłości aż do grobowej deski.

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Jako pierwszy kim jest Oskar Wojciechowski, sprawdził i doniósł portal Pudelek. Partner Klaudii Halejcio posiada swoją stronę internetową, która wita użytkowników jego zdjęciem i cytatem: Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. W zakładce O mnie czytamy:

Choć mam dopiero 27 lat, można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek.

Partner Halejcio jest związany z rynkiem start-up’ów i interesują go innowacje technologiczne, które sprawdzają się w kreowaniu nowej jakości na rynku produktów i usług globalnych. To, że w biznesie wiedzie mu się świetnie, widać w codziennym życiu, które tak chętnie pokazuje w sieci aktorka. Nie każdy może sobie pozwolić na takie luksusy.

  • Klaudia Halejcio z partnerem w Paryżu
  • Klaudia Halejcio w sesji rodzinnej. Nel ma 7 miesięcy
  • Klaudia Halejcio w sesji rodzinnej. Nel ma 7 miesięcy
  • Klaudia Halejcio w sesji rodzinnej. Nel ma 7 miesięcy
  • Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski na Seszelach
  • Klaudia Halejcio - Majówka 2022
  • Klaudia Halejcio uczciła urodziny partnera
  • Klaudia Halejcio z partnerem w Paryżu
[1/8] Klaudia Halejcio z partnerem w Paryżu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także