Jastrząb TVZakochani Klaudia Halejcio i Tomasz Barański już nie ukrywają się przed światem. Aktorka pokazała ich prywatny filmik [Wideo]

Zakochani Klaudia Halejcio i Tomasz Barański już nie ukrywają się przed światem. Aktorka pokazała ich prywatny filmik [Wideo]

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Karolina Stęclik

30.11.2015 11:22, aktual.: 30.11.2015 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański to jedna z tych par, w których Taniec z Gwiazdami rozpalił gorące uczucie. Aktorka wystąpiła w drugiej edycji show. Dzienne próby, godziny spędzone na sali treningowej, kontakt fizyczny - to wszystko sprawiło, że tych dwoje zakochało się w sobie.

Jeszcze do niedawna aktorka i tancerz uciekali od tego, aby komentować swoją relację. Kilka miesięcy temu para pojawiła się po raz pierwszy na jednym z pokazów mody, jednak starali się nie okazywać sobie uczuć. Od jakiegoś czasu ich taktyka nieco się zmieniła i teraz nie mają obiekcji, aby opowiadać o sobie podczas wywiadów. Przestali sobie szczędzić także w kwestii okazywania sobie czułości.

Niedawno media zaczęły jednak spekulować, że ich związek wisi na włosku, a wszystko to za sprawą Eweliny Lisowskiej, z którą Tomasz tańczył w minionej edycji TzG. Sytuacje podsycił fakt, że ukochana tancerza nie pojawiła się na finale show. Szybko okazało się, że informacje o rzekomym romansie Tomasza i Eweliny nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości i wszystko wskazuje na to, że miłość tancerza i aktorki nieustannie kwitnie.

Dla tych, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości mamy filmik, który Klaudia nagrała podczas wizyty w Krakowie. Razem z Tomkiem spacerują przez centrum miasta i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Tej energii można im tylko pozazdrościć ;) Z resztą zobaczcie sami.

Uważacie, że Klaudia i Tomasz pasują do siebie?

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Tomasz Barański przeszedł nowotwór teraz apeluje do innych
Tomasz Barański przeszedł nowotwór teraz apeluje do innych
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także