NewsyKlaudia El Dursi zaprosiła kamery do nowego apartamentu. Ekipa "DDTVN" miała tam specjalne zadanie

Klaudia El Dursi zaprosiła kamery do nowego apartamentu. Ekipa "DDTVN" miała tam specjalne zadanie

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Krystyna Miśkiewicz
25.08.2023 05:00

Klaudia El Dursi ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie Top Model, gdzie zrobiła prawdziwą furorę. Chociaż nie udało jej się wygrać show, to została zapamiętana jako pierwsza osoba, której wręczono Złoty Bilet.

Niepowtarzalną urodą Klaudii była zauroczona Joanna Krupa, która natychmiast pozwoliła jej zająć miejsce wśród kilkunastu osób, walczących o główną nagrodę. Swojej przyszłości nie związała bezpośrednio z modelingiem, ale na stałe znalazła miejsce w show-biznesie. Zdecydowanie nie zabrakło ofert pracy, a stacja TVN postanowiła wykorzystać jej ogromny potencjał.

Klaudia została prowadzącą wielkie randkowe show, czyli Hotel Paradise. Razem z grupą uczestników wyjeżdża ona w egzotyczne zakątki świata i obserwuje, jak tworzą pary i walczą o swoje uczucia. W roli gospodyni kultowego reality show odnalazła się wręcz znakomicie. Wszystko to musiała jednak połączyć z życiem prywatnym i opieką nad dwoma synami. Ostatnio najwięcej czasu pochłonął jej remont nowego apartamentu. Dzisiaj pokazała efekty w Dzień Dobry TVN.

Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament w Dzień Dobry TVN

Klaudia razem z partnerem i synami mieszkała w pięknym domu. Teraz postanowili przenieść się do nowego apartamentu, którego remont trwa już od długiego czasu. Chociaż wnętrza nie są jeszcze ostatecznie skończone, to gwiazda zaprosiła do domu ekipę Dzień Dobry TVN.

Pierwsi goście z kamerami do naszego nowego mieszkania wpadła ekipa Dzień Dobry TVN. Miał być świąteczny klimat i rozmowa o Świętach w nowym domu, ale .. nie wyszło, bo wiadomo .. remont się przeciągnął - napisała Klaudia.

W nowym apartamencie królują przede wszystkim jasne kolory. Biały kolor miesza się z beżem i marmurami. Kuchnia i salon stanowią otwartą przestrzeń. Na środku znalazła się sporych rozmiarów marmurowa wyspa. Białe meble zabudowane są do samego sufitu, co powoduje, że jest mnóstwo miejsca do przechowywania. W kuchni znajduje się też ściana pokryta lustrem, co optycznie zwiększa powierzchnię.

W salonie znalazły się nowoczesne skórzane sofy i fotele, a także sporych rozmiarów stół, który pomieści całą rodzinę. Ogromne wrażenie robią też sporych rozmiarów okna, które zapewniają dostęp naturalnego światła.

Przy okazji wizyty ekipy śniadaniówki w swoim mieszkaniu, Klaudia poprosiła panów, by razem z partnerem przenieśli sporych rozmiarów wannę, która od kilku dni czekała na palecie. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.

  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
  • Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
[1/7] Klaudia El Dursi pokazała nowy apartament
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także