ExclusiveKlaudia Antos pracuje z J.Lo. Jaką jest szefową? Oj, wcale nie jest tak różowo. Tak wspomina pierwsze spotkanie

Klaudia Antos pracuje z J.Lo. Jaką jest szefową? Oj, wcale nie jest tak różowo. Tak wspomina pierwsze spotkanie

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez

30.06.2021 19:50, aktual.: 30.06.2021 23:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer Lopez jest marką samą w sobie. Wokalistka na swoim nazwisku zbudowała prawdziwe imperium. Śpiewa, tańczy, gra w filmach, prowadzi biznes kosmetyczny, a do tego regularnie pojawia się w kampaniach największych marek odzieżowych. Jest po prostu wszędzie. Nic dziwnego, że współpracują z nią tylko najlepsi. Do grona wyróżnionych zalicza się Polka – Klaudia Antos.

Klaudia Antos o współpracy i znajomości z Jennifer Lopez. Jaka jest prywatnie?

Już we wrześniu zobaczymy ją w roli jurorki You Can Dance. Podczas spotkania promocyjnego z dziennikarzami Klaudia odpowiedziała na kilka pytań reporterki Jastrząb Post. Zdradziła między innymi jaka prywatnie jest Jennifer Lopez. Jak wygląda współpracą z jedną z najpotężniejszych gwiazd światowego show-biznesu?

Jest wymagająca, jest bardzo miła, ale jest tytanem pracy. Tego też wymaga od swoich tancerzy. Tam nie ma zmiłuj – wyliczyła Antos.

J.Lo już na pierwszym spotkaniu udowodniła, że we współpracy z nią nie ma taryfy ulgowej. Podczas treningu potrafi dać w kość jak nikt inny, ale za to efekty są obłędne, czego dowodem jest show, jakie dała na Super Bowl. Właśnie wtedy towarzyszyła jej na scenie Klaudia Antos:

Pamiętam, ona była na pierwszym treningu i była na każdym kolejnym. Każdy trening był bardzo mocny, każdy intensywny. Tam tylko i wyłącznie ciężka praca, skupienie. Sfocusowanie na tym, że za 3 miesiące będziemy na największej scenie na świecie, więc było o co walczyć.

Jak wygląda na co dzień relacja Klaudii i Jennifer? Czy zdarza im się prywatnie rozmawiać ze sobą?

To nie jest tak, że ma się kontakt z tego typu ludźmi. W momencie, kiedy wykonuje się daną pracę, to jest się faktycznie skupionym na tym, co ma się robić w danym momencie. Jeśli jest się poza, to każdy skupia się na swoim życiu, na swoich obowiązkach i tak naprawdę dalszej pracy.

Na każdym treningu przed Super Bowl J.Lo towarzyszył ówczesny narzeczony – Alex Rodriguez, z którym rozstała się na początku roku:

Rodzina  była zawsze na próbach i wspierali ją całym sercem. Pod względem i mężczyzny życia i dzieci. Oni byli tam codziennie, wspierali, doradzali. To jest też niesamowite, że ona bardzo liczyła się z ich zdaniem. Nie liczyła tylko na zdanie profesjonalnych ludzi, ale też najbliższych, co o tym myślą. To było super.

Cała rozmowa poniżej:

Występ J.Lo na Super Bowl:

  • Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020
  • Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020
  • Jennifer Lopez na Super Bowl
  • Klaudia Antos
  • Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020
  • Klaudia Antos w zespole Jennifer Lopez na Super Bowl 2020
  • Jennifer Lopez – Super Bowl 2020
  • Klaudia Antos
  • Jennifer Lopez przed koncertem
[1/9] Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także