Gwiazda cały czas na bieżąco interesowała się tym, co dzieje się w kraju i zabierała głos w najważniejszych sprawach. Nie wahała się głośno i odważnie wyrazić swojego zdania. Kinga Rusin po bardzo długiej nieobecności wróciła w końcu do kraju. Od tego momentu paparazzi nie odstępują jej na krok. Ostatnio przyłapali ją na mieście podczas spotkania.
Kinga Rusin z nietęgą miną wychodzi ze spotkania
Kinga Rusin od ponad roku nie pojawia się na antenie TVN, ale cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Z wielką niecierpliwością czekają oni na kolejne informacje na jej temat. Dla wielu kobiet stała się także modowym drogowskazem i chętnie podglądają one kolejne zdjęcia jej stylizacji.
Ostatnio paparazzi przyłapali dziennikarkę na mieście podczas spotkania w jednej z restauracji. Na tę okazję wybrała szykowną stylizację. Ubrała się w długą, ciemną suknię w kwiaty, a smukłą talię podkreśliła paskiem z ozdobną klamrą. Dobrała do niej jasne botki na obcasie, a także sporych rozmiarów torebkę, która kolorystycznie idealnie wpasowała się w ten look. Piękna beżowa torba dziennikarki to propozycja z najnowszej jesiennej kolekcji marki CULT GAIA. Za model tote Banu trzeba zapłacić 2519 zł. Gwiazda wszystko uzupełniła ciemnymi okularami. Włosy zaczesało gładko i zaplotła je w długi warkocz. Trzeba przyznać, że wyglądała znakomicie.
Kinga szybkim krokiem wyszła z lokalu. Można się tylko domyślać, że zapracowana bizneswoman prawdopodobnie pędziła na kolejne spotkanie. Prowadzenie własnej firmy jest bardzo absorbujące, dlatego w pośpiechu opuściła lokal i wsiadła do samochodu. Paparazzi uwiecznili ją na zdjęciach, które możecie zobaczyć w naszej galerii.