Na rozdaniu Orłów 2016 aktorka wyglądała olśniewająco w prostej, pudroworóżowej sukni (zobacz więcej). Teraz zachwyciła na premierze musicalu "Wszystko gra". Kinga Preis, grająca w filmie główną rolę, zaprezentowała się w białej sukience Agnieszki Orlińskiej z dekoltem w kształcie litery V, rękawami 3/4 i kontrafałdą. Dodatkami były klasyczne czarne szpiki oraz srebrna torebka Marella.
Efekt? Oszałamiający!