Zrozpaczona Kim Kardashian płacze na wizji: "Wiem, że chcą mi strzelić w plecy i nie mam jak uciec!"
Kim Kardashian jest chyba najbardziej znaną członkinią słynnego rodu. Co jakiś czas wokół niej pojawiają się jednak kontrowersje. Ostatnio sporo mówi się o jej małżeństwie z Kanye Westem.
Kim początkowo wycofała się z mediów. Teraz stara się jednak wrócić do normalnego życia. Zrobi to na oczach kamer. W marcu na antenie E! Entertainment zostanie wyemitowany kolejny sezon Keeping Up With The Kardashians. Już wiemy, że emocji nie zabraknie. Kim w samej zapowiedzi płacze i opowiada o napadzie.
Wiem, że chcą mi strzelić w plecy i nie mam jak uciec!... To wspomnienie mnie rani - wyznaje
Wsparła ją siostra
Jesteśmy ze sobą tak blisko, że czujemy nawzajem swój ból - dodała Khloe
Nie brakuje także scen z czasów, kiedy Kanye przebywał w szpitalu
Przerażasz mnie, co się dzieje? - mówi Kim w trakcie rozmowy telefonicznej z mężem, a po chwili dodaje: On mnie potrzebuje
Jedno jest pewne: emocji nie zabraknie.