Tymczasem - ku rozczarowaniu - okazuje się, że "partner Angeliny" to jej ochroniarz. Nie odstępuje gwiazdy na krok, szczególnie teraz, w trudnym dla niej czasie. Znają się od kilku lat, a RadarOnline z nadzieją pisze, że liczy na płomienny romans, rodem z hollywoodzkich filmów (chyba mają na myśli The Bodyguard z Whitney Houston...). Ich miłość miałaby rozkwitnąć właśnie teraz, gdy Jolie potrzebuje silnego, męskiego ramienia.
Na razie nie zapowiada się, żeby Angelinę i mężczyznę łączyło coś więcej niż tylko praca, i może ewentualna przyjaźń.