NewsySzczegóły romansu Filipa Chajzera. Portal podał NAZWISKO przyjaciółki dziennikarza. Wcale nie jest taka anonimowa...

Szczegóły romansu Filipa Chajzera. Portal podał NAZWISKO przyjaciółki dziennikarza. Wcale nie jest taka anonimowa...

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?
Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?
Elwira Szczepańska

06.06.2022 18:00, aktual.: 06.06.2022 18:19

Kilka dni temu w mediach rozpętała się prawdziwa burza! Filip Chajzer został przyłapany przez fotoreporterów na czułościach z kobietą, która z pewnością nie była jego partnerką. Po randce w restauracji zniknęli razem w mieszkaniu. Po opublikowaniu artykułu dziennikarz natychmiast wydał oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu związku:

Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze.

Jednak informator Pudelka, który to opublikował zdjęcia ze schadzki, poinformował portal, że partnerka Filipa, Małgorzata Walczak nie miała pojęcia o obecności innej kobiety w życiu Chajzera.

Został przyłapany na gorącym uczynku i rozpaczliwie próbuje ratować wizerunek. Gosia nie miała pojęcia o istnieniu „tej drugiej”. Filip nie może temu zaprzeczyć, dlatego wydał tak oszczędne oświadczenie. Niestety, dowiedziała się o tym z publikacji na Pudelku – przekazał dziennikarzom portalu.

Także po rozpętaniu się afery, dziennikarz wyprowadził się z domu. Nie trzeba było długo czekać, żeby dziennikarze odkryli, kim jest kochanka Filipa Chajzera.

Kim jest nowa kochanka Filipa Chajzera?

Portal Pudelek ustalił, że Filipowi Chajzerowi w głowie zawróciła Anna M. Jędrzejuk, była żona, a zarazem wspólniczka Rodrigo De La Garzy, znanego projektanta ekskluzywnych garniturów, który od hodowcy alpak, stał się cenionym twórcą ubrań szytych na miarę. Sam wyznał, że zainspirowały go do tej drogi zawodowej jego własne problemy z dobrze skrojonymi częściami garderoby. Obecnie ma już ugruntowana pozycję i zadowolonych klientów, do których należą m.in. Marcin Prokop, Radosław Majdan, Rafał Zawierucha, Piotr Stramowski, Bartłomiej Misiewicz, Krzysztof Ibisz czy Antek Królikowski.

Ania i Rodrigo rozstali się w ubiegłym roku. Podkreślają, że rozeszli się w przyjaźni i dziś nadal ze sobą współpracują. Marka ubiera wielu celebrytów, w tym gwiazdy "Dzień dobry TVN". Rodrigo zaprosił Filipa na przymiarki do swojego atelier i przedstawił mu Annę - wyjawia nasze źródło.

Filip Chajzer także został klientem De La Garzy. Kiedy przychodził na przymiarki, spędzał coraz więcej czasu z Anną. Potem zaczęli pokazywać się razem na mieście. Zauważyli to pracownicy redakcji Dzień Dobry TVN.

Zdjęcia ze wspólnego biegania w pobliżu siedziby "Dzień dobry TVN" tylko potwierdziły ich domysły. Od jakiegoś czasu ten romans nie jest żadną tajemnicą dla współpracowników Filipa. Niektórzy nawet próbowali z nim delikatnie rozmawiać, bo znają jego partnerkę Gosię i wiedzą, jak wiele dla niego zrobiła. To ona była przy nim w najtrudniejszych momentach jego życia i zawsze stała za nim murem. Teraz zajmuje się głównie wychowaniem ich synka w domu w Konstancinie i rzadko bywa w Warszawie, dlatego Filip czuł, że może sobie pozwolić na więcej. Dla wielu jego przyjaciół ten romans jest po prostu niesmaczny - donosi Pudelek.

Chajzer reklamował także markę Anny i jej wspólnika na swoim profilu na Instagramie w grudniu 2021 roku. Wyznał wówczas, jak trafił do atelier.

To było tak. Mój przyjaciel przyszedł do studia w obłędnej marynarce. Pytam, skąd ma. Wyglądał jak milion dolarów. I tak oto chwilę później poznałem wybitnego krawca z Meksyku, który z niewiadomych mi powodów lubi polski grudzień. Ja średnio, dlatego poprosiłem o uszycie czegoś na osłodę życia - pisał w poście.

Jak widać, osłodę znalazł nie tylko dzięki świetnie skrojonym ubraniom, a jego przyjaciółka wcale nie jest tak bardzo anonimowa.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak
Filip Chajzer, Małgorzata Walczak
Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018
Filip Chajzer i Małgorzata Walczak – Telekamery 2018
Filip Chajzer i Anna M. Jędrzejuk
Filip Chajzer i Anna M. Jędrzejuk
Anna M. Jędrzejuk i Rodrigo De La Garza
Anna M. Jędrzejuk i Rodrigo De La Garza
Małgorzata Walczak odpowiada na komentarz Filipa Chajzera
Małgorzata Walczak odpowiada na komentarz Filipa Chajzera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także