GalerieCórka Andrzeja Grabowskiego wyrosła na bardzo seksowną aktorkę. Ma 24 lata i ciało modelki [ZDJĘCIA]

Córka Andrzeja Grabowskiego wyrosła na bardzo seksowną aktorkę. Ma 24 lata i ciało modelki [ZDJĘCIA]

Kim jest Kasia Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego? Kasia Grabowska piersi
Kim jest Kasia Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego? Kasia Grabowska piersi
Karol
15.08.2015 20:26, aktualizacja: 16.08.2015 10:32

Andrzej Grabowski cieszy się w Polsce ogromnym uznaniem wśród widzów i krytyków. Okazuje się, że w ślady sławnego aktora postanowiła pójść jego córka, Kasia Grabowska.

24-latka (ur. 8 marca 1991 w Krakowie) ma na swoim koncie występy na deskach teatru 6 piętro w spektaklu "Chory z urojenia". Teraz Kasia Grabowska dostała główną rolę w sztuce "Lekko nie będzie", która opowiada o trudnych relacjach partnerskich. Młoda aktorka wciela się w postać 20-letniej studentki matematyki, która ma romans ze starszym o 30 lat profesorem.

Na wczorajszej prapremierze Kasia Grabowska wypadła fantastycznie. Oprócz znakomitej gry aktorskiej zachwyciła swoją... figurą i głębokim dekoltem. Córka Andrzeja Grabowskiego ma 167 cm wzrostu, niebieskie oczy i prowadzi zdrowy tryb życia. Do niedawna jej marzeniem było otrzymanie głównej roli, teraz, kiedy spełniło się, Kasia chciałaby... ograniczyć McDonalda.

Widzieliście, że Andrzej Grabowski ma córkę, o którą za chwilę będą bić się producenci seriali i magazyny typu "Playboy"? :)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także