NewsyMąż Izabelli Scorupco jest miliarderem. Na czym dorobił się fortuny i jak wyglądała jego poprzednia partnerka? Sprawdziliśmy

Mąż Izabelli Scorupco jest miliarderem. Na czym dorobił się fortuny i jak wyglądała jego poprzednia partnerka? Sprawdziliśmy

Karl Rosengren – kto to? mąż Izy Scorupco
Karl Rosengren – kto to? mąż Izy Scorupco
Rafał Matuszczak

08.10.2019 19:15, aktual.: 08.10.2019 20:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Scorupco w miniony weekend wyszła za mąż. Polska seksbomba, która od lat mieszka i robi karierę w Szwecji, poślubiła swojego wieloletniego partnera, Karla Rosengrena. Mężczyzna w swoim kraju uchodzi za jednego z najbogatszych Szwedów. Jest nie tylko przystojny, ale też szalenie bogaty. Na czym dorobił się imponującego majątku?

Kim jest Karl Rosengren? Mąż Izabelli Scorupco jest miliarderem

Fakt przeanalizował, czym zajmuje się Karl Rosengren, o którym od wczoraj jest głośno nie tylko w szwedzkiej prasie, ale także w polskiej. Trzeci mąż Izabelli Scorupco jest bogatym przedsiębiorcą z branży gier komputerowych. Jego firma jest wiodącą platformą pokera online w Chinach.

Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą,
Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą,

Rosengren, zanim związał się ze Scorupco, mieszkał przez długi czas w Manili, stolicy Filipin, gdzie inwestował w nieruchomości. Podobnie jak polska aktorka, której światowy rozgłos przyniosła rola Natalii Simonowej w GoldenEye– dziewczyny Jamesa Bonda, ma dziecko z poprzedniego związku.

Wcześniej był związany ze szwedzką projektantką mody, Josefine Olsson, która tworzy ubrania dla szwedzkiej rodziny królewskiej – relacjonuje dziennik.

Na próżno jednak szukać w internecie wspólnych zdjęć Karla i Josefine. Związek pary był tzw. "związkiem widmo". Oboje ukrywali się przed szwedzkimi tabloidami. Wiadomo jednak, że Olsson reprezentuje ten sam typ urody, co piękna Polka.

Izabella Scorupco o swoim mężu

Izabella Scorupco nie ukrywa bezgranicznej miłości, jaką darzy swojego nowego męża. To właśnie u boku przystojnego Szweda odnalazła swoje szczęście.

Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej – wyznała w wywiadzie, którego udzieliła zaraz po tym, jak związała się z Karlem.

Para na co dzień mieszka w Los Angeles. U wzgórz Hollywood małżonkowie powiedzieli sobie tak i wyprawili huczne wesele, na którym nie zabrakło licznie przybyłych gości. To właśnie oni zamieścili obfite relacje w serwisach społecznościowych, w których mogliśmy podziwiać przepiękną Izabellę w pastelowej sukni ślubnej.

Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
  • Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
  • Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
  • Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą,
  • Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą
  • Izabella Scorupco w sukni ślubnej
  • Slider item
  • Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
  • Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
  • Karl Rosengren i Izabella Scorupco są parą
[1/9] Izabella Scorupco i Karl Rosengren wzięli ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także