NewsyKim jest Julio Iglesias Junior? Wiek, żona, dzieci, powiązania z Enrique, piosenki

Kim jest Julio Iglesias Junior? Wiek, żona, dzieci, powiązania z Enrique, piosenki

Enrique Iglesias i Julio Iglesias Junior
Enrique Iglesias i Julio Iglesias Junior
31.12.2021 05:30, aktualizacja: 31.12.2021 15:10

Kilka dni temu TVP przekazało, że na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem wystąpi hiszpański piosenkarz popowy i model Julio Iglesias Junior, co wywołało konsternację wśród telewidzów. Wielu internautów błędnie zrozumiało, że Julio będzie główną gwiazdą wieczoru, co jest nieprawdą, ponieważ ta nie została jeszcze ogłoszona przez przedstawicieli telewizji publicznej. Na scenie w Zakopanem zagra też plejada polskich artystów, w tym: Maryla RodowiczMagda NarożnaMaja Hyży Marcin Miller.

Warto jednak zostać przy samej postaci Julia Juniora. Kim jest mężczyzna? Czy to członek rodziny Enrique Iglesiasa? Przedstawiamy wam garść informacji na temat muzyka.

Julio Iglesias Junior: wiek, ile ma lat i skąd pochodzi?

Julio ma 48 lat. Urodził się w 1973 roku w hiszpańskiej stolicy – Madrycie. Większość młodości spędził jednak razem z tatą w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Julio Iglesias Junior: kim są jego rodzice?

48-latek jest synem znanego hiszpańskiego piosenkarza i kompozytora Julio Iglesiasa i filipińskiej dziennikarki Maríi Isabel Preysler (z domu Arrastíi).

Julio Iglesias Junior: powiązania z Enrique Iglesiasem

Julio jest starszym bratem Enrique (ur. 1975). Julio i Enrique wychowywali się też z siostrą Chábeli Iglesias (ur. 1971). Ich rodzice rozstali się pod koniec lat 70. Stąd też mają oni spore grono przyrodniego rodzeństwa z obu stron: Miguela Alejandro, Rodrigo, Guillermo, Victorię, Cristinę, Tamarę i Anę.

Julio Iglesias Junior: czy ma żonę i dzieci?

Muzyk w 2012 roku poślubił kilka lat młodszą Belgijkę Charisse Verhaert. Para nie ma dzieci. Julio nie ma też potomków z poprzednich związków. Małżonkowie rozstali się w 2020 roku.

Julio Iglesias Junior: czy jest aktywny w mediach społecznościowych?

Juli prowadzi konto w serwisie społecznościowym Instagram. Śledzi go tam ponad 150 tysięcy internautów. Jego zdjęcia zobaczycie, klikając w poniższy link.

Julio Iglesias Junior: piosenki

Starszy brat Enrique pracował wcześniej jako model. Brał m.in. udział przy kampanii reklamowej marki Versace. Od 1999 roku rozwija karierę muzyczną. Wydał cztery albumy studyjne. Popularnymi utworami Julio są: Un Anno Senza Te, La Camisa Negra, One More Chance, Por La Mitad.

Julio Iglesias Junior: kontakt z bratem (Enrique Iglesiasem)

Kontakt Julio i jego brata nie jest bardzo częsty. Nie zmienia to faktu, że obaj bardzo się kochają. Julio w wywiadach nie może się nachwalić Enrique i jego dzieci. Bardzo lubi też wieloletnią partnerkę brata, czyli Annę Kournikovą. W 2020 roku mówił:

Enrique i Anna są razem od bardzo dawna. Tak dobrze się dogadują, że w praktyce są małżeństwem. Małżeństwo to zresztą tylko formalność. Oni są razem od 20 lat!

Jak widać, Julio należy do dość rodzinnych osób.

Julio Iglesias Junior: sylwester 2021 TVP

Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, o której godzinie Julio pojawi się na scenie. Na pewno zaśpiewa jedną piosenkę. Wierzymy jednak, że warto zaczekać na jego występ. Spotkaliście się już wcześniej z jego twórczością?

Zdjęcia Julio Iglesiasa Juniora i jego rodziny zobaczycie w naszej galerii zdjęciowej.

 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Enrique Iglesias w młodości
 • Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert
 • Julio Iglesias Jr. i jego matka
 • Julio Iglesias Jr. i jego siostra Chábeli Iglesias
 • Rodzeństwo Iglesiasów z tatą
 • Julio Iglesias Junior w dzieciństwie
 • Enrique Iglesias zna Tomasza Kammela
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Julio Iglesias Junior z żoną
 • Julio Iglesias Junior z żoną
 • Enrique i Julio razem z mamą
 • Julio Iglesias Jr. i jego żona Charisse Verhaert
 • Julio Iglesias Jr. i jego była żona Charisse Verhaert
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
[1/15] Kim jest Julio Iglesias Junior?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także