NewsyMarcjanna Lelek zrobiła coming out, a jeszcze nie pochwaliła się bratem. Mężczyzna to gwiazda hitów Netflixa!

Marcjanna Lelek zrobiła coming out, a jeszcze nie pochwaliła się bratem. Mężczyzna to gwiazda hitów Netflixa!

Kim jest brat Marcjanny Lelek
Kim jest brat Marcjanny Lelek
Elwira Szczepańska
13.05.2022 22:40

Marcjanna Lelek najbardziej znana jest widzom z roli Natalki w M jak miłość. To rola adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiaków przetarła jej szlaki w zawodzie.

Mimo że z serialem była związana od 2000 roku, jakiś czas temu postanowiła odejść z produkcji. Nic nie wskazuje na to, żeby chciała wrócić, choć jej wątek można z łatwością odświeżyć, bo jej bohaterka wyjechała z Grabiny.

Ostatnio o Marcjannie Lelek zrobiło się głośno z powodu coming outu, którego dokonała w social mediach. Zaskoczyła wszystkich wyznaniem, na które zdobyła się za pośrednictwem Instagrama i ogłosiła, że zakochała się w kobiecie i od sześciu miesięcy jest z nią w związku.

Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć, no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma - poinformowała pod zdjęciem z ukochaną.

Aktorka od tamtego momentu otwarcie mówi o tym, że jest biseksualna. W wywiadzie wyznała także, co skłoniło ją do ujawnienia się.

Miałam poczucie obowiązku, że skoro ja mam tak dobrze, mam szczęście, że mogę sobie żyć, tak jak chcę, to wiem, że jeżeli ja dam takie wsparcie, bo gdzieś tą osobą medialną jestem i ten mój głos się odbije, to może to komuś pomóc. Chciałam wykorzystać to w dobry sposób. Wiem, że taki głos w sprawie jest ważny (...) Moja rodzina dowiedziała się o mojej dziewczynie, chwilę po tym, jak zaczęłam ją mieć. Poznali ją, bardzo ją lubią. Moje środowisko też wiedziało o tym wcześniej. Wiem, jak jest w Polsce, dlatego też chciałam opowiedzieć się po jakiejś stronie, żeby próbować to zmienić – opowiedziała w rozmowie z Plejadą.

Marcjanna Lelek ma brata, który tak jak ona jest aktorem. Mimo że jeszcze studiuje, ma już na swoim koncie ważne role.

Kim jest brat Marcjanny Lelek?

Karol Lelek studiuje w łódzkiej szkole filmowej. Brat Marcjanny Lelek wystąpił w hitach Netflixa. Można go zobaczyć w produkcjach: W głębi lasu, Magdalena czy Scheda. Aktor prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadził niecałe 1.5 tys. obserwatorów, ale jego profil z pewnością się rozwinie.

Zdaje się, że o przystojnym bracie Marcjanny Lelek jeszcze usłyszymy.

Karol Lelek
Karol Lelek
Karol Lelek
Karol Lelek
Karol Lelek
Karol Lelek
Marcjanna Lelek z partnerką | fot. Instagram.com/marcjannalelek
Marcjanna Lelek z partnerką | fot. Instagram.com/marcjannalelek
Marcjanna Lelek z partnerką | fot. Instagram.com/marcjannalelek
Marcjanna Lelek z partnerką | fot. Instagram.com/marcjannalelek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także