ExclusiveTak wygląda druga żona Tobiasa Solorza. A pierwsza? To prawdziwa piękność!

Tak wygląda druga żona Tobiasa Solorza. A pierwsza? To prawdziwa piękność!

Aleksandra Fałęcka Tobias Solorz
Aleksandra Fałęcka Tobias Solorz
Karol

10.10.2016 19:05, aktual.: 15.03.2019 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwa tygodnie temu Tobias Solorz powiedział "tak". Syn polskiego miliardera poślubił Monikę Suchocką. Ceremonia utrzymana była w bajkowym stylu. Mało kto jednak wie, że 36-latek ma za sobą także małżeństwo z Aleksandrą Fajęcką, które trwało 5 lat. Co wiemy o pierwszej żonie Tobiasa? Kim jest?

Aleksandra Fajęcka to bizneswoman z prawdziwego zdarzenia. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego w Polcast Media Distribution w czterech stacjach telewizyjnych: Tele5, Polonia1, WaterPlanet i Novela. Pierwsza żona Tobiasa Solorza ma agencję marketingu mobilnego AFA Media, a wcześniej była członkiem zarządu firmy HALCASH, MINI Premium SA i Eastern Europe zajmującej się płatnościami i transferami gotówkowymi.

Jastrząb Post dotarł do Instagrama Fajęckiej. Profil pierwszej żony milionera jest pełen pięknych zdjęć wśród których nie zabrakło tego z Tobiasem Solorzem.

Która jest ładniejsza? Obie reprezentują skrajnie inne typy urody. Blondynka czy brunetka? Monika Suchocka czy Aleksandra Fajęcka? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Tobias Solorz z pierwszą żoną
Tobias Solorz z pierwszą żoną
Tobias Solorz-Żak z żoną Moniką
Tobias Solorz-Żak z żoną Moniką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także