NewsyKim był ojciec sióstr Kardashian i na czym się dorobił? Poznajcie niesamowitą historię odziedziczonych pięniedzy

Kim był ojciec sióstr Kardashian i na czym się dorobił? Poznajcie niesamowitą historię odziedziczonych pięniedzy

Kim był ojciec sióstr Kardashian i na czym się dorobił? Poznajcie niesamowitą historię odziedziczonych pięniedzy
Izabela Wodzińska
28.11.2014 15:20

Fortuna Kardashianów kołem się toczyła...

Gdyby nie 100 mln dolarów, które zarobił jej ojciec Kim Kardashian nie byłaby w miejscu w którym jest teraz. Nikt nie wiedziałby, kim jest Kim Kardsahian. Mogłaby być dziewczyną z sąsiedztwa lub mało znaną prawniczką...

Poznajcie historię rodziny Kardashianów.

Kiedy Kim była nastolatką regularnie uczęszczała do kościoła, teraz jest obiektem skandali przyprawiających o rumieniec nawet Larry'ego Flynta.

Kim był ojciec sióstr Kardashian? Robert pochodził z rodziny ormiańskich imigrantów. Rodzina zajmowała się przetwarzaniem i pakowaniem mięsa. Robert nie chciał dołączyć do rodzinnego biznesu i zaczął studiować prawo. Po latach praktyki prawniczej wpadł na pomysł, by w kinie między filmami puszczać muzykę. I tak dorobił się kroci na tantiemach.

W czasie jednej z licznych podróży Robert spotkał stewardessę  Kris Houghton. Zakochał się w  niej od pierwszego wejrzenia. Szybko wzięli ślub, a Kris Kardashian  (teraz Jenner) urodziła mu: Kourtney, Kim i Khloe oraz Roberta Juniora. Znali się dobrze z Hiltonami ( tak, tak tymi od hoteli), a Kim chodziła do szkoły z Paris Hilton. Wtedy jednak jeszcze byli zwykłą nowobogacką rodziną. Aż do roku 1994 kiedy O.J. Simpson, sportowiec i przyjaciel Roberta, poprosił go o pomoc. Na czym ona miała polegać? Ano sportowiec zabił swoją żonę i jej kochanka i potrzebował obrońcy. Robert bez chwili namysłu się zgodził. I tak zaczęły w rodzinie Kardashianów płynąć nieprzerwanym sumieniem pieniądze, ale też i pierwsze kłopoty.

Robert był jednym z trójki adwokatów, którzy bronili O.J. Simpsona. Ława przysięgłych za sprawą forteli i przebiegłości Roberta uniewinniła Simpsona. Jednak ojciec zabitego kochanka twierdził, że sam Robert schował narzędzie zbrodni przyjaciela i klienta w jednym. Widziano go jak opuszczał dom Simpsona z torba Louis Vuitton. Co w niej miał? Do tej pory nie ustalono.

Kiedy Kim obchodziła swoje 23. urodziny u Roberta zdiagnozowano raka przełyku. Pożył jeszcze tylko 8 tygodni. Zdążył jeszcze przekazać dzieciom swój majątek o łącznej wartości 100 mln dolarów

Kiedy zabrakło Roberta Kris wpadła na pomysł, by na tajemnicach rodziny i zbrodni nieco zarobić. Seks taśma Kim została po prostu wydania na płycie - jako film porno. Potem rodzina Kardashianów podpisała lukratywny kontrakt na reality show w telewizji E!

Na ślub Kim z koszykarzem Krisem Humphreyem rodzina wydala 10 mln dolarów, ale zarobiła 18 mln. Potem wszystko potoczyło się lawinowo.

A jak teraz zarabia rodzina? Strony internetowe sióstr Kim, Kourtney i Khloe Kardashian mają w sumie 10 milionów odsłon miesięcznie! Profil Kim na Twitterze to 26 milionów fanów, od sponsorów Kim dostaje 25 tys. tysięcy dolarów za każdy post na portalu społecznościowym! Tym sposobem ten biznes zasila regularnie konto Kardashianów o kilka milionów dolarów rocznie.

Ojciec zostawił im w spadku około 100 mln dolarów. Teraz ich majątek szacuje się na  80 mln.Wniosek? Gdyby nie 100 mln dolarów ojca Kardashianek byłyby kolejną prawniczą rodziną jakich wiele w USA.

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Fotografia: harpersbazaar.com
Fotografia: harpersbazaar.com
Obraz

Fot. screen z Facebook[/caption]

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także