NewsyMeghan urodziła, ale nieprędko zobaczmy zdjęcie jej córeczki. Jest kilka powodów

Meghan urodziła, ale nieprędko zobaczmy zdjęcie jej córeczki. Jest kilka powodów

Meghan i Harry zdradzili płeć drugiego dziecka
Meghan i Harry zdradzili płeć drugiego dziecka
Elwira Szczepańska

06.06.2021 19:20, aktual.: 07.06.2021 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę i księżna Sussex ogłosili szczęśliwą wiadomość o narodzinach córki w niedzielę, a królewscy fani są zachwyceni. Para we wzruszający sposób nazwała swoją córeczkę - Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, imiona te to hołd dla jej prababci, na którą tak właśnie czule mówią domownicy, zmarłej babci i pradziadka.

Para ogłosiła wiadomość o przybyciu Lilibet w niedzielę, ujawniając, że Meghan urodziła w piątek 4 czerwca w lokalnym szpitalu w Santa Barbara, który znajduje się w niewielkiej odległości od ich domu w Kalifornii. Ich oświadczenie brzmiało:

Z wielką radością książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex, witają na świecie swoją córkę Lilibet „Lili” Dianę Mountbatten-Windsor. Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii.

Jednak może minąć trochę więcej czasu, zanim zobaczymy oficjalne zdjęcie najnowszego przybycia rodziny królewskiej. Dlaczego?

Dlaczego nieprędko zobaczymy zdjęcie córeczki Meghan i Harry'ego?

Specjaliści do spraw rodziny królewskiej wyjaśniają, że może minąć wiele dni, zanim zobaczymy zdjęcia Lilibet „Lili” Diany. Po pierwsze wskazuje na to już fakt, że Sussexowie o jej narodzinach powiadomili dopiero po dwóch dniach - malutka przyszła na świat w piątek, a opinia publiczna dowiedziała się o tym w niedzielę.

Kolejnym argumentem jest to, że odkąd Harry i Meghan przestali pełnić obowiązki wobec rodziny królewskiej, nie muszą pokazywać swojego dziecka, nie mają takiego nakazu. W przypadku Archiego obowiązywały ich zasady dworu.

Co jeszcze skłania do takich refleksji? Odkąd Meghan i Harry wyprowadzili się do Ameryki, tylko kilka razy pokazali swojego synka i tak, że nie było widać jego twarzy.

Wszystkie znaki wskazują więc, że na zdjęcia prawnuczki królowej Elżbiety jeszcze przyjdzie nam poczekać. Kiedy zobaczymy Lili? To zależy wyłącznie od jej rodziców.

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego
Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego
Meghan i Harry w ciążowej sesji
Meghan i Harry w ciążowej sesji
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey
Meghan i Harry
Meghan i Harry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także