NewsyMartyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski "przebili" Kasię Cichopek i Marcina Hakiela. Chodzi o przyszłość ich związku

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski "przebili" Kasię Cichopek i Marcina Hakiela. Chodzi o przyszłość ich związku

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski, Marcin Hakiel i Kasia Cichopek

18.05.2022 20:00, aktual.: 18.05.2022 23:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to znani podróżnicy. Ich drogi się połączyły, a sławy przypadły sobie do gustu i sformalizowały związek. Przemek pierwszy pochwalił się w sieci, że ma żonę i dodał kadr z wesela. Całą uroczystość udało im się wcześniej zachować w tajemnicy. Gratulacjom nie było końca, a fani cieszyli się razem z nimi.

Niestety ich szczęście trwało bardzo krótko. Przemek i Martyna rozstali się po trzech miesiącach od chwili zawarcia małżeństwa. Media, a co za tym idzie fani, dowiedzieli się o tym jednak kilka miesięcy później, ponieważ byli partnerze postanowili milczeć na ten temat.

Zarówno Martyna, jak i Przemek, do tej pory nie są zbyt wylewni, jeśli chodzi o dzielenie się informacjami na temat byłego związku. Mężczyzna zresztą ogłosił zakończenie kariery w mediach i pochwalił się w sieci, że buduje nowy dom, który stanie się bezpieczną przystanią dla potrzebujących, wymagających specjalnej uwagi.

Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność 'Arterytorium', bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych – napisał na Instagramie.

Tygodnik Dobry Tydzień podał niedawno, że nową fascynacją Kossakowskiego jest rzekomo terapeutka, którą poznał na planie jednego ze swoich programów.

Rozwód Kossakowskiego… zbiegł się z rozpadem jej małżeństwa. Mąż kobiety niedawno na Facebooku zmienił status na 'wolny', a ona nie podpisuje się już dwuczłonowym nazwiskiem, wróciła do panieńskiego – czytamy w gazecie.

Oczywiście, wbrew temu, co podali dziennikarze wywołanego tytułu, rozwód nie został jeszcze sfinalizowany, choć jest to już tak naprawdę kwestią czasu.

Kiedy rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

Dziennik Fakt przekazał, że była para złożyła papiery rozwodowe na początku tego roku, jednakże pierwsza rozprawa w tej sprawie odbędzie się dopiero (albo "już"...) 26 lipca. Czy wtedy dojdzie do finalizacji procedury rozwodowej? Jeśli tak się stanie, to Martyna i Przemek "przebiją" Kasię Cichopek Marcina Hakiela, którzy spotkają się w sądzie 25 sierpnia.

Lubiliście tę parę?

  • Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram
  • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub
  • Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski
  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny
  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny
  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
  • Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram
[1/7] Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także