NewsyWiemy, co z koncertem Edyty Górniak w Warszawie. Gwiazda komentuje: "Jednego możecie być pewni"

Wiemy, co z koncertem Edyty Górniak w Warszawie. Gwiazda komentuje: "Jednego możecie być pewni"

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Milena Majek
01.02.2017 10:48

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Diva jakiś czas temu wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i to właśnie tam układa sobie życie.

Edyta chętnie kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było i tym razem. Gwiazda wystosowała apel na Facebooku.

Hej Kochani ? Czas. Czasem pracuje na naszą korzyść, czasem przeciwko. Nie wiem kiedy minęło te pół roku odkąd jesteśmy tu. Tyle się wydarzyło. Zmiana strefy czasowej, zmiana języka, zmiana stylu życia, a nawet zmiana Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wszystko jest tu dla mnie nowe, prócz pasji do piękna i pasji do sztuki. Olbrzymie wyzwanie zmiany całego życia okazało się być większym dla mnie, niż dla mojego syna. Ufff :)Przeprowadzka w jednym roku najpierw do Krakowa, potem na drugą stronę tej pięknej planety; urządzanie nowego domu, szkoła Allana, moje częste podróże do odległej Polski, wystąpienia, koncerty, programy, David Foster.., wreszcie szpital, Święta Bożego Narodzenia i moje wystąpienie w ukochanym Kościele praskim; Sylwester z TVP dla 5 mln. ludzi i wreszcie - Nowy Rok...Musiałam wziąć oddech. Staram się podzielać uwagę pomiędzy dwa kontynenty po równo. To dla mnie nowe doświadczenie odkąd jestem mamą i nowe wyzwanie - czytamy

Edyta wyznała też, że przygotowuje właśnie kolejne projekty. Przyznała, że wbrew opiniom jej odwołany kiedyś koncert w Warszawie jednak się odbędzie.

Przygotowuje dla Was kilka projektów równolegle na ten rok, a o ich premierach będziecie mogli zawsze przeczytać tutaj. LoVe 2 LoVe, jako finałowy Koncert w Warszawie Nie jest odwołany, jedynie nie jest ustalona jego nowa data, gdyż nie zależy ona wyłącznie od dyspozycyjności całej naszej ekipy i moich Gości specjalnych. To, że zmieni się organizator Koncertu, nie oznacza jego odwołania. Producent wykonawczy trasy pozostaje ten sam. Przykro mi, że ktoś wprowadził wszystkich w błąd. Jednego możecie być pewni - o Nasze spotkania, o Muzykę i jej jakość będę walczyć zawsze. Niezależnie od tego, czy czas będzie po mojej stronie. Najbliższe Nasze spotkanie muzyczne już w Marcu ❤Przytulam mocno i przesyłam Wam trochę wytęsknionego słońca. Wy za słońcem - ja za Wami.. - kończy

Już nie możemy się doczekać koncertów Edyty, a Wy?

Edyta Górniak - Sylwester 2016 Zakopane
Edyta Górniak - Sylwester 2016 Zakopane
Edyta Górniak - Najczęściej szukane muzyczne gwiazdy 2016
Edyta Górniak - Najczęściej szukane muzyczne gwiazdy 2016
  • Edyta Górniak - Sylwester 2016 Zakopane
  • Edyta Górniak jest numerologiczną 8
  • Edyta Górniak - Sylwester 2016 Zakopane
  • Edyta Górniak po konferencji z Davidem Fosterem
  • Edyta Górniak - Najczęściej szukane muzyczne gwiazdy 2016
  • Edyta Górniak - Sylwester 2015 TVN w Krakowie
  • Edyta Górniak - Finał Hit hit hurra
  • Edyta Górniak w złotej kreacji LA Manii
[1/8] Edyta Górniak - Sylwester 2016 Zakopane
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także