NewsyRoxie Węgiel i jej partner relacjonują wspólne chwile. "Zdobywamy szczyty". Relaksują się przed ślubem?

Roxie Węgiel i jej partner relacjonują wspólne chwile. "Zdobywamy szczyty". Relaksują się przed ślubem?

Kevin Mglej i Roxie, fot. East News
Kevin Mglej i Roxie, fot. East News
24.10.2023 11:53

Roksana Węgiel to polska wokalistka młodego pokolenia. Roxie popularność i rozpoznawalność zyskała dzięki zwycięstwu w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Artystka wygrała także w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci oraz w trzeciej edycji programu tanecznego Dance Dance Dance. 

Roxie Węgiel i Kevin Mglej planują ślub

To właśnie Kevin Mglej jest wybrankiem serca wokalistki. O osiem lat starszy absolwent prawa i właściciel wytwórni muzycznej ma trzyletnie dziecko z poprzedniego związku ze znaną aktorką. Roxie swój związek z Kevinem ogłosiła w swoje osiemnaste urodziny. Niedawno Mglej oświadczył się Roksanie, a teraz para planuje ślub. Szczegóły ceremonii nie są do końca znane, jednak wiadomo, że młoda artystka jest pewna, że to ten jedyny, oraz że ślub ma się odbyć wkrótce.

Kevin Mglej pokazał zdjęcie z Roxie

Teraz para wybrała się w góry. Czy to chwila oddechu i czas tylko dla siebie przed przygotowaniami do ślubu? Na fotografii widzimy Kevina i Roxie na jednym z górskich szczytów.

“Pierwszy ze szczytów”Razem na szczyty chodźmyRazem spadajmy w dółRazem uśmiechy łączmyRazem płaczmy gdy bólRazem przeżywajmy wiosnyRazem w zimowe dniKażda twój uśmiech jest letniNie straszna jesienna z chwilRazem do nieba lećmyRazem przy ziemi jużGdy burzą się oba światyStawiamy pomiędzy murBo miłość to nie są żartyMiłość pasuje do górBo choć czasem zawiewa halnyNa szczycie z Tobą to cud - napisał wybranek Roxie pod ich wspólnym zdjęciem.

Post skomentowała Roxie, z którego wynika, że autorem tekstu jest jej narzeczony.

Mój ulubiony z Twoich wierszy - czytamy.

Jak Wam się podoba zdjęcie Roxie i Kevina?

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/8]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także