NewsyKelly Clarkson szykuje się do ślubu! Tabloid donosi o nowym związku gwiazdy. Niepokoi tylko jedno

Kelly Clarkson szykuje się do ślubu! Tabloid donosi o nowym związku gwiazdy. Niepokoi tylko jedno

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Elwira Szczepańska

28.11.2020 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kelly Clarkson, wokalistka i jurorka amerykańskiego The Voice jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę i schudła ponad 20 kilogramów. Znowu wygląda prawie tak dobrze jak za czasów, kiedy wygrywała American Idol. Jest autorką kilku przebojów – m.in. hitu Because of You. Jakiś czas temu kolorowa prasa rozpisywała się na temat tego, że rozstała się z mężem, Brandonem Bladstockiem. Nie minęło nawet pół roku, a już pojawiły się wieści, że zamierza ponownie wyjść za mąż.

Kelly Clarkson bierze kolejny ślub?

Tabloid twierdzi na swojej okładce, że wie „wszystko o tajemniczym nowym mężczyźnie” wokalistki.

Minęło zaledwie pięć miesięcy, odkąd Kelly złożyła pozew o rozwód z Brandon Blackstockiem, więc jest to niezwykle szybki zwrot akcji. Przyjaciele Kelly są trochę zaniepokojeni tym, jak szybko się zaangażowała, zwłaszcza z powodu tego, jak bardzo ją zranił Brandon – mówi informator.

Nawet gdy wciąż jeszcze w sądzie negocjuje prawo do opieki nad dziećmi, Clarkson już marzy o ślubie. Artykuł kończy się informacją, która mówi, że ona nadal wierzy w prawdziwą miłość, małżeństwo i szczęśliwe życie razem już na zawsze.

Nie wiadomo, kim jest nowy wybranek Kelly. Tabloid podaje tylko, że jest dżentelmenem. Czyta w myślach swojej ukochanej i jest gotowy przychylić jej nieba. Traktuje ją jak księżniczkę, a ona jest zachwycona nową relacją. Niepokojący dla fanów i mediów wydaje się jedynie fakt, że nie pada jednak nawet najmniejszy szczegół dotyczący tożsamości mężczyzny. To pozwala przypuszczać, że najnowsze doniesienia mogą mijać się z prawdą.

Historia związku Kelly Clarkson i Brandona Bladstocka

Przypomnijmy, jak rozwijał się związek Kelly Clarkson z pierwszym mężem. Para ma za sobą długą historię. Tata Brandona, Narvel Blackstock, jest menedżerem Kelly i przedstawił ich sobie ponownie podczas Super Bowl XLVI.

Brandon jest synem mojego menedżera. Znam go od sześciu lat, ale przez większość tego czasu był żonaty - powiedziała Kelly Daily Mail w 2012 roku – Nagle był na Super Bowl i już był singlem.

Kelly zawsze była szczera w kwestii wzlotów i upadków małżeństwa z Brandonem i przyznała, że ​​ich związek nie był tak idealny, jak mogłoby się wydawać. Mimo że pracowali nad relacją, nie udało jej się uratować.

Mają dwoje dzici – River Rose, urodzoną w 2014 r. i syna Remingtona, który pojawił się w 2016 r. Brandon ma również dwoje nastoletnich dzieci, Savannah i Seth, które ma z byłą żoną Melissą Ashworth.

Kelly Clarkson na okładce STAR
Kelly Clarkson na okładce STAR
Kelly Clarkson i Brandon Blackstock
Kelly Clarkson i Brandon Blackstock
Kelly Clarkson przed przejściem na dietęKelly Clarkson at the Billboard Women in Music 2017 event at the Ray Dolby Ballroom on November 30, 2017 in Hollywood, CA.
© O'Connor/AFF-USA.com
Kelly Clarkson przed przejściem na dietęKelly Clarkson at the Billboard Women in Music 2017 event at the Ray Dolby Ballroom on November 30, 2017 in Hollywood, CA. © O'Connor/AFF-USA.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także