Kayah rozpoczyna "nowy rozdział" życia. Nagle ogłosiła to w sieci
Kayah ogłosiła zakończenie współpracy z KAYAX Production & Publishing i odzyskała pełne prawa do swoich utworów. Teraz ogłosiła, że rozpoczęła nowy etap w życiu.
Kayah, znana polska piosenkarka, ogłosiła zakończenie współpracy z KAYAX Production & Publishing. Decyzja ta oznacza dla niej nowy etap w karierze, ponieważ odzyskała pełne prawa majątkowe do swoich utworów oraz prawa producenckie do albumów wydanych po 2003 roku.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Urszula i Stanley z "Sanatorium miłości" o uczestnikach, konfliktach i wynagrodzeniu
Kayah z nowym postem na Instagramie
Artystka wrzuciła nowy post na Instagramie, w którym poruszyła kilka wątków. Zapowiedziała, że wystąpi podczas finału 16. edycji "Tańca z gwiazdami" z Dawidem Kwiatkowskim. Wspólnie wykonają utwór "Proszę tańcz". Ponadto, 23 maja Kayah zagra jubileuszowy koncert na Polsat Hit Festiwalu 2025, gdzie jej gościem specjalnym będzie Goran Bregović.
Do końca roku czeka mnie prawdziwy koncertowy maraton, więc trzymajcie za mnie kciuki - poinformowała.
Kayah rozpoczyna "nowy rozdział" w życiu
Zakończenie współpracy z KAYAX Production & Publishing to dla Kayah nie tylko emocjonalne, ale i zawodowe wyzwanie. Artystka sprzedała udziały dotychczasowemu wspólnikowi, co pozwoliło jej odzyskać pełną kontrolę nad swoją twórczością. Daje jej to wielką wolność artystyczną, co dobitnie podkreśliła:
W dniu 1 kwietnia zakończyłam moją współpracę ze Spółką KAYAX Production & Publishing zarówno jako artystka, jak i współwłaścicielka. Udziały w spółce sprzedałam dotychczasowemu wspólnikowi. Tym samym jestem wolną artystką. (...) Nie jestem także związana umową fonograficzną ze spółką KAYAX Production & Publishing i zaczynam zupełnie nowy rozdział w moim życiu.