NewsySzokujące wyznanie Kayah: "Byłam bita w związku"

Szokujące wyznanie Kayah: "Byłam bita w związku"

Kayah była bita w związku
Kayah była bita w związku
Natalia Brzostowska

05.04.2016 09:44, aktual.: 05.04.2016 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przemoc w związku dotyczy wielu par. Jednak przyznanie się do tego problemu wymaga wielkiej odwagi. Kilka lat temu o swoim dramacie opowiedziała Katarzyna Figura. Aktorka aktualnie jest w trakcie rozwodu ze swoim byłym partnerem, z którym ma dwie córki. Niedawno jej teściowa udzieliła wstrząsającego wywiadu, w którym postanowiła ostrzec Katarzynę przyznając, że jej syn jest niebezpieczny.

Do podobnego problemu przyznała się Kayah w wywiadzie z Natalią Hołownią. Na bezpośrednie pytanie, czy była bita w związku odpowiedziała:

Tak. (...) Myślę, że jakbyś zapytała jakiejkolwiek kobiety, to w pewnym sensie każda odpowiedziałaby "tak". (...) Ten świat jest bardzo pięknym światem, ale też potrafi być bardzo brutalny. Ludzie niedojrzali do partnerskich związków, do związków pełnych zaufania. 

Przyznała również, że problem przemocy z osobistych doświadczeń opisała w piosence Twoja Dłoń:

Czy to jest dłoń, uwierzyć w to jest trudno tak. Ta sama choć zostawiła dzisiaj nagle na policzku ślad

A tekst piosenki nawiązywał do jej osobistych doświadczeń w związku. Kayah nie skonkretyzowała, o którą konkretnie relację z przeszłości chodzi. Przyznała również, że też nie była idealną partnerką, ale teraz wszystko się zmieniło:

Ja z pewnością nie jestem dziś takim samym partnerem, jakim kiedyś byłam. Myślę, że dojrzałość jest bardzo fajną cechą. U jednych przychodzi to szybciej, u innych z pewnym bolesnym doświadczeniem. Ważne, żeby przyszło - spuentowała
Kayah pochwaliła się uroczym prezentem
Kayah pochwaliła się uroczym prezentem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także