NewsyKayah rozpływa się nad eks mężem. Wróciła do czasów małżeństwa, a potem wrzuciła selfie z jego nową miłością

Kayah rozpływa się nad eks mężem. Wróciła do czasów małżeństwa, a potem wrzuciła selfie z jego nową miłością

Kayah
Kayah
Krystyna Miśkiewicz

24.06.2020 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kayah to jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju. Artystka jest obdarzona niezwykle charakterystycznym głosem, który natychmiast zapada w pamięć. Jest uznawana za jedną z najciekawszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jako jej prawdziwy debiut uznaje się album Kamień. Ogromną rzeszę fanów przyniósł jej duet z Goranem Bregovicem. Płyta z muzyką bałkańską okazała się ponadczasowym hitem.

Kayah jest laureatką wielu muzycznych nagród i wyróżnień. Wokalistka ma na swoim koncie kilka Fryderyków oraz niezliczoną ilość nominacji do tej nagrody. Jednym z ojców jej sukcesu jest jej były mąż Rinke Rooyens. Wokalistka poznała producenta podczas nagrań do programu To było grane. Para pobrała się w 1998 roku i zaledwie kilka miesięcy po ślubie na świecie pojawił się ich syn Roch. Po 12 latach małżonkowie zdecydowali się na rozwód.

Kayah dziękuje byłemu mężowi

Gwiazda i jej były ukochany nadal żyją w bardzo przyjacielskich stosunkach. Z okazji obchodzonego w Polsce Dnia Ojca Kayah zamieściła na Instagramie bardzo wzruszający post z podziękowaniami dla byłego męża.

@rinkerooyens Ojciec mojego Dziecka! Bez jego troski, opieki i poświęcenia, płyta „Kayah i Bregović” nie miałaby szansy ukazać się w 1999 roku! Wszyscy fani tej płyty, brawa dla Rinke!!! No i oczywiście wielkie całusy dla wszystkich SuperTatusiów, którzy są zawsze wsparciem dla swoich Dzieci! Dużo miłości  - podpisała zdjęcie. 

Również obecną partnerkę Rinke i jego byłą żonę łączą przyjacielskie relacje. Wczoraj na Instastory wokalistki ukazało się krótkie nagranie, w którym razem z Joanną Przetakiewicz zapraszają na wspólny wywiad. To się nazywa klasa!

Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Rinke Rooyens
Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah i Joanna Przetakiewicz
Kayah i Joanna Przetakiewicz
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także