NewsyKatie Holmes i George Clooney flirtują w najlepsze? Wyciekły ich SMS-y

Katie Holmes i George Clooney flirtują w najlepsze? Wyciekły ich SMS‑y

Katie Holmes i George Clooney
Katie Holmes i George Clooney
Elwira Szczepańska

23.01.2021 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Minęło 16 lat, odkąd Katie Holmes nakręciła swój hit w Batman — Początek i teraz desperacko pragnie kontynuować swoją karierę po latach wielkiego zamieszania. Pomiędzy rozwodem stulecia z Tomem Cruisem w 2012 roku a wychowywaniem ich 14-letniej córki Suri, jako samotnej matce, było jej trudno, miała bardzo mało czasu, a reżyserzy castingów nie chcieli na nią czekać. Ale teraz, gdy jej latorośl staje się coraz bardziej niezależna, 42-latka jest zdeterminowana, by ponownie zagrać w przeboju filmowym. Doradzono jej, by poprosiła o przysługę swoich przyjaciół z samego szczytu listy gwiazd Hollywood.

Czy Katie Holmes flirtuje z George'em Clooneyem?

Holmes, według rad życzliwych jej osób, musi sięgnąć po protekcję, jeśli chce reaktywować karierę:

Katie musi zagrać obok wielkiego nazwiska, aby wskoczyć z powrotem na szczyt. Tak to działa, jeśli ktoś na tak długo wycofał się z głównych produkcji lub miał serię klap. Niestety, obie te wersje dotyczą Katie – mówi informator "New Idea". – Sądzę, że to rada, która została jej przekazana.

Inny informator twierdzi, że Katie usłyszała wiadomość głośno i wyraźnie, i już skontaktowała się ze swoim starym przyjacielem, George'em Clooneyem, w nadziei, że będzie z nim pracować:

On ma zawsze miejsce w sercu dla Katie i jest gotów pochylić się na nią, aby jej pomóc – Rozmawiali przez telefon kilka razy w tygodniu, kiedy on był w Los Angeles, a ona w Nowym Jorku.

Chodzi o własne pomysły i przeglądanie skryptów, aby znaleźć taki, który będzie pasował do nich obojga. Przyjaciele George'a od dawna nie widzieli go tak twórczo zainspirowanego! Chociaż współpraca Georgea i Katie idzie pełną parą, źródła podają, że ich partnerzy, Emilio Vitolo Jr i Amal Clooney, nie są zachwyceni tą na nowo odkrytą chemią.

Wszystkie te nieprzerwane rozmowy telefoniczne między Katie i George'em muszą działać na nerwy Amal. Jest przyzwyczajona do tego, że kobiety mrugają rzęsami do męża, ale w kręcącej się wokół Katie jest coś, z czym czuje się nieswojo.

Mówi się, że zaniepokojony jest również restaurator z Manhattanu, Emilio. Sprawy między nim a Katie wydają się być poważne, więc nie w smak jest mu to, że jego partnerka dosłownie wisi na telefonie z jednym z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Podobno też często do siebie wysyłają SMS-y, a tabloid ma być w posiadaniu ich treści, nie zdecydowano się jednak póki co ich opublikować.

Jesteście ciekawi, co wyniknie z tej współpracy?

Katie Holmes i Matthew Perry
Katie Holmes i Matthew Perry
Katie Holmes
Katie Holmes
George Clooney and Amal Clooney at Hulu's "Catch-22" U.S. premiere held at the TCL Chinese Theatre on May 7, 2019 in Hollywood, CA.
© O'Connor/AFF-USA.com
George Clooney and Amal Clooney at Hulu's "Catch-22" U.S. premiere held at the TCL Chinese Theatre on May 7, 2019 in Hollywood, CA. © O'Connor/AFF-USA.com
Amal Clooney i George. Premiera Suburbicon w Los Angeles
Amal Clooney i George. Premiera Suburbicon w Los Angeles
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także