NewsyKate Ryan wzięła ślub w tajemnicy! Pokazała zdjęcie z ceremonii. Bardzo zmieniła się przez ostatnie lata?

Kate Ryan wzięła ślub w tajemnicy! Pokazała zdjęcie z ceremonii. Bardzo zmieniła się przez ostatnie lata?

Kate Ryan
Kate Ryan
Adam Streb

30.01.2020 18:00, aktual.: 30.01.2020 18:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda, która 10 lat temu była na szczytach list przebojów w wielu krajach Europy, w tym także w Polsce, właśnie wyszła za mąż. Belgijskie media obiegła informacja o ślubie Kate Ryan, którą ostatecznie potwierdziła sama zainteresowana. Z tej okazji zamieściła w sieci przepiękne zdjęcie z ceremonii.

Kate Ryan wzięła ślub

Ślub Kate Ryan i Kristofa Steegmansa odbył się w tajemnicy przed mediami. Informację o wydarzeniu jako pierwsza przekazała belgijska gazeta Het Laatste Nieuws, która ujawniła, że zakochani powiedzieli sobie "tak" w sobotę, 11 stycznia, w Mechelen, gdzie od kilku lat mieszkają. Ślub był skromny. Na uroczystość zostali zaproszeni tylko najbliżsi młodej pary.

Kiedy szczegóły wydarzenia wypłynęły do mediów, Kate także zdecydowała się poinformować swoich fanów o tym, że wyszła za mąż. Wokalistka na Instagramie zaprezentowała zdjęcie z przystojnym małżonkiem.

Przedstawiam wam mojego przyjaciela, Kristofa. Jesteś moją ostoją i bratnią duszą od tak wielu lat.

Kate jako panna młoda wyglądała wspaniale. Wciąż zachwyca urodą. Aż ciężko uwierzyć, że od czasów jej świetności minęło już tyle lat. To, co się rzuca w oczy, to brak sztucznej opalenizny. Reszta pozostała bez zmian – nienaganna cera i krótka fryzura są wciąż znakami rozpoznawczymi znanej Belgijki.

Kate Ryan i Kristof Steegmans poznali się dzięki wspólnym przyjaciołom. Przed ślubem tworzyli związek partnerski przez sześć lat. Nie mają wspólnych dzieci, ale wychowują 8-letnią córkę mężczyzny.

Kate Ryan planuje dzieci?

Gwiazda znana w Polsce z takich hitów jak Voyage Voyage czy Ella, Elle l'a przez wiele lat odsuwała od siebie pragnienie posiadania dziecka, bo od zawsze skupiała się na karierze. Niedawno jednak wyznała, że chciałaby "mieć jedno maleństwo".

Teraz mam 39 lat, więc nadal jest to możliwe. Myślę, że nie ma nic złego w tym, że nie masz dzieci, ale nadal ludzie postrzegają cię jako kogoś dziwnego, jeśli nie masz potomka w takim wieku.

Jak sama przyznaje, czasem ma wątpliwości, czy słusznie zrobiła.

To mnie stresuje, mój zegar biologiczny nie daje mi spać. Z drugiej strony pytam sama siebie, czy rodzenie dzieci jest dobrym pomysłem, zwłaszcza w obliczu globalnego zagrożenia i naszego wpływu na środowisko. Czy bycie matką nie jest wyborem egoistycznym? Ale może jestem zbyt pesymistyczna...
Kate Ryan w Polsce
Kate Ryan w Polsce

Kim jest Kate Ryan?

Kate Ryan jako nastolatka uczyła się gry na gitarze i fortepianie. Lekcje muzyki pobierała u swojej ciotki, która wykładała w konserwatorium. Karierę zaczynała od występów w małych klubach. Pierwszy jej album ukazał się w 2002 roku. W Polsce otrzymała za niego platynową płytę. Mimo sukcesu piosenki Je t'adore, w konkursie Eurowizji w 2006 roku nie udało jej się dostać do finałowej dziesiątki (pokonał ją m.in. zespół Ich Troje). Mimo to zrobiła wielką karierę. Jej największe przeboje, to covery francuskich gwiazd, tj. Mylene Farmer, France Gall czy Desireless. W tym roku świętuje 20-lecie kariery. Na koncie ma m.in. pięć płyt oraz nagrodę World Music Awards w kategorii „najlepiej sprzedający się artysta z Beneluxu” za sprzedaż ponad 3,5 mln płyt na całym świecie.

  • Kate Ryan
  • Kate Ryan
  • Kate Ryan
  • Kate Ryan i Michał Wiśniewski
  • Kate Ryan w Polsce
  • Kate Ryan w Polsce
  • Kate Ryan z mężem. Ślub Kate Ryan
  • Kate Ryan z mężem FB
[1/8] Kate Ryan
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także