Ekipa świętowała nakręcenie 2000. odcinka serialu. Nie mogło więc zabraknąć i Zielińskiej, która w Barwach szczęścia spędziła cale lata, a serial dał jej ogromną popularność. Aktorka przyszła więc na filmową imprezę i najbardziej wzruszyła się spotkaniem ze swoją serialową córeczką, graną przez Gabrysię Ziębicką.
Zielińska do Barw szczęścia na pewno nie wróci, ale od września będzie można oglądać w Polsacie nowy serial z jej udziałem Zawsze warto, gdzie aktorka zagra nieszczęśliwą w małżeństwie pracownicę banku. Aktorka spełnia się także jako producentka przedstawień teatralnych i oczywiście jako mama i żona. My kibicujemy jej z całego serca!