Katarzyna Zielińska po raz drugi została szczęśliwą mamą! Aktorka przed chwila pochwaliła się cudowną nowiną na swoim profilu. Wkleiła również pierwsze słodkie zdjęcie z pociechą!
Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza. ❤️ ❤️ ❤️- napisała dumna mama Kasia Zielińska
Serdecznie gratulujemy!