ExclusiveKatarzyna Zielińska w ramach Zielina Challenge "skompromitowała" największe gwiazdy, poza jedną. Kto został na jej celowniku? [WIDEO]

Katarzyna Zielińska w ramach Zielina Challenge "skompromitowała" największe gwiazdy, poza jedną. Kto został na jej celowniku? [WIDEO]

Katarzyna Zielińska o Zielina Challenge
Katarzyna Zielińska o Zielina Challenge
24.10.2019 19:23, aktualizacja: 24.10.2019 22:03

Katarzyna Zielińska przekuła swoje wady w zalety i wylansowała na Instagramie nowy trend, któremu uległo już sporo gwiazd. Aktorka od dawna publikuje w sieci swoje stare zdjęcia, na których możemy podziwiać, jak wyglądała zanim przeszła tytaniczną metamorfozę pod okiem jednej z najlepszych stylistek w Polsce. Będąc u progu swojej wielkiej kariery gwiazda słynęła z zamiłowania do tandetnych faktur, krzykliwych kolorów, zabawnych wzorów i imitacji markowych dodatków.

Gwiazdy wzięły udział w Zielina Challenge. Na czym polega zabawa?

Obecnie Kasia jest trendsetterką, jedną z najlepiej ubranych gwiazd w naszym show-biznesie. Dziś do swojego dawnego wizerunku podchodzi z dystansem, którym zaraziła już połowę koleżanek z branży.

W sieci powstał tzw. Zielina Challenge, który polega na publikowaniu swoich najbrzydszych, starych zdjęć zestawionych z aktualnymi. Do tej pory wyzwania podjęły się między innymi Kayah, Agata Młynarska, Weronika Rosati, Katarzyna Burzyńska oraz Bogna Sworowska.

Katarzyna Burzyńska - Gwiazdy w Zielina Challenge
Katarzyna Burzyńska - Gwiazdy w Zielina Challenge
Bogna Sworowska - Gwiazdy w Zielina Challenge
Bogna Sworowska - Gwiazdy w Zielina Challenge
Agata Młynarska - Gwiazdy w Zielina Challenge
Agata Młynarska - Gwiazdy w Zielina Challenge

Katarzyna Zielińska o Zielina Challenge. Komu rzuciła wyzwanie?

Wirtualna zabawa wywołuje uśmiech nie tylko na twarzach gwiazd, ale też u internautów, co Zielińska, słusznie, rozpatruje w kategoriach swojego absolutnego sukcesu:

Chciałabym pokazać, że nasza branża ma poczucie humoru, ma dystans do siebie. Nie mamy tylko takiej "napinki" w sobie, że uwielbiamy wszystko to, co jest najpiękniejsze, najlepiej zrobione. Nie mówiąc już o jakimś poprawianiu. Warto pokazać jacy jesteśmy, jacy byliśmy, że mamy poczucie humoru. Mnie to bardzo bawi. Może nie każdego, ale cieszę się, że dołączają kolejni koledzy i koleżanki. Dzisiaj zobaczyłam, że spora grupa już się zrobiła – wyznała Zielińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Kasia uważa, że w polskim show-biznesie są dwie gwiazdy, które od początku swojej kariery wyglądają tak samo dobrze, i to właśnie je postanowiła zachęcić do udziału w challenge'u:

Chciałabym zobaczyć metamorfozę Ewy Chodakowskiej. Namawiam też Annę Lewandowską. One są zawsze takie idealne, takie piękne. A na pewno mają takie inne zdjęcia. Zobaczymy, kto dołączy.

Anna Lewandowska już wzięła udział, więc teraz pora na Ewę Chodakowską. Ciekawe, czy się skusi :)

Ania Lewandowska - Gwiazdy w Zielina Challenge
Ania Lewandowska - Gwiazdy w Zielina Challenge

Cała rozmowa z aktorką poniżej.

  • Michał Piróg - Gwiazdy w Zielina Challenge
  • Agnieszka Jastrzębska - Gwiazdy w Zielina Challenge
  • Anna Oberc - Gwiazdy w Zielina Challenge
  • Marta Wojtal - Gwiazdy w Zielina Challenge
  • Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd
  • Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd
  • Weronika Rosati - Gwiazdy w Zielina Challenge
  • Kayah - Gwiazdy w Zielina Challenge
[1/8] Michał Piróg - Gwiazdy w Zielina Challenge
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także